אודותינו

מידע עלינו
אודותינו

חברת קרדיט קלין נוסדה בשנת 2012 על ידי רמי קוסטוקובסקי, המייסד והבעלים במטרה ברורה לסייע ללקוחותינו לנקות את עברם הכלכלי ולצאת לדרך חדשה.

החברה מתמקדת בכמה תחומים בעולם הפיננסי בניהם: שיפור דירוג אשראי, שיפור נתוני אשראי שליליים ומחיקת BDI שלילי וכמו כן, מעניקה ייעוץ פיננסי בתחום הפיננסי: ייעוץ משכנתאות, ייעוץ פיננסי וייעוץ הלוואות, המומחים הפיננסים של חברתנו בעלי ניסיון רב בתחומם וגישה לכל הבנקים וחברות המימון בישראל.

כך, צוות המומחים שלנו יוכל לעזור לכם לצאת להתחלה פיננסית חדשה ולהוביל אתכם לחירות ועצמאות כלכלית, לחסוך זמן וכסף יקר על ריביות ועמלות ולעזור לכם להגשים את חלומותיכם הפיננסים.

מטרת חברת קרדיט קלין היא לעזור לקהל הרחב לצאת להתחלה פיננסית חדשה וחירות כלכלית, למקסם את זכויותיהם הפיננסיות של קהל לקוחותינו מול הבנקים וגופי המימון.

באמצעות הענקת השירות הטוב ביותר, וליווי אישי לכל לקוח, יכולים לקוחות חברת קרדיט קלין לקבל את התנאים הטובים ביותר מהבנק באמצעות דירוג האשראי הגבוה שלהם, לקבל את הצעת המשכנתא האופטימלית עבורם מיועצי המשכנתאות שלנו, את ההלוואה האידיאלית עבורם ממומחי ההלוואות שלנו, וכמו כן ללמוד כיצד להתנהל כלכלית בצורה הטובה ביותר עבור כל לקוח.

 

0 לקוחות מרוצים
0 שנות ניסיון
% 0 אחוז הריבית הממוצעת שנחסכה
0 כמות הימים הממוצעת שנחסכו ללקוחותינו בהמתנה להלוואה

הצוות המקצועי שלנו

רמי קוסטוקובסקי

רמי קוסטוקובסקי

מנכ"ל החברה

יובל

יובל

מנהל שיווק

דניאל

דניאל

מעצב גרפי

אושרת

אושרת

מנהלת משרד

טלי

טלי

מנהלת מחלקת ייעוץ פיננסי

פתח צ'אט
פנו אלינו
שלום, מתעניין לגבי שיפור נתוני אשראי?