ייעוץ להלוואות

האזינו עכשיו:

 

יוקר המחיה המאמיר ואפשרויות המימון המוצעות לנו, מאפשרים לנו ליטול הלוואות בלי הרבה מחשבה. כדי לא ליפול וליטול הלוואות ממקורות לא אמינים או בתנאים לא מתאימים, חברת קרדיט קלין מציעה ייעוץ להלוואות.

בין שאר שירותיה הפיננסים, חברת קרדיט קלין מתמחה בייעוץ והכוונה להלוואות בניהם: צמצום ריביות בהלוואה, ייעוץ כלכלי ואסטרטגי טרם לקיחת הלוואה, לקיחת הלוואה לכל מטרה ועוד.

למה צריך ייעוץ להלוואות?

לכל גוף מימון הצעות מימון שונות. יש הלוואות שנראות אטרקטיביות ולאחר עיון בתנאי ההלוואות מגלים כי מדובר במראה עיניים בלבד. עיון מעמיק מגלה את האמת. לא מעט פעמים לווים נוטלים הלוואות מבלי לבדוק עוד אפשרויות מימון וכך הם בעצם מתחייבים על הלוואה בזמן שהם יכלו ליטול הלוואה ממקור זול או בטוח יותר כמו הלוואה מקרן השתלמות.

היום עולם ההלוואות הפך לזמין יותר וכך כל אדם מקבל הצעות להלוואה אטרקטיבית במיוחד… מסיבה זו חשוב לפקוח שבע עיניים לפני לקיחת הלוואה ולבדוק האם היא ההלוואה היא אכן נצרכת ומהיכן משתלם ליטול אותה להגברת הכדאיות.

מה מרוויח הלווה משירות ייעוץ להלוואות?

מומחי פיננסיים ידעו לערוך סקר שוק נכון לאיתור פתרון המימון המתאים ביותר עבורכם. הם יבדקו שכל הנתונים מתאימים לצרכים האישיים שלכם.

בניהם השוואה בין תנאים שונים של סוגי הלוואות שונות: הלוואה לכל מטרה, הלוואה מידית, הלוואה חוץ בנקאית, הלוואה בערבות המדינה, הלוואה מהירה ועוד.
זאת במטרה ולהבין מה הצורך של הלקוח, מה סוג ההלוואה אותה הוא צריך, מה סכום ההתחייבויות בהם הוא יוכל לעמוד, האם קיים ללקוח צורך בהלוואה ארוכת טווח או שמא בהלוואה קצרת טווח. כל זאת במטרה ולהתאים יחדיו עם הלקוח תכנית אסטרטגית אשר תשרת את צרכי הלקוח בצורה הטובה ביותר.

הנקודות הנבדקות במסגרת ייעוץ להלוואות

האם ההלוואה נצרכת?

כל גוף מימון ישמח להציע הלוואות שונות “ואטרקטיביות” כלשונו, העיקר שתקחו ממנו הלוואה… הבעיה היא שיש אנשים שמשתכנעים לקחת הלוואה גם כשהם לא ממש צריכים. ההמלצה היא לא להתחייב על הלוואה שהיא לא חיונית. אם אתם יכולים להסתדר בלי הלוואה, נסו לעשות זאת. הבעיה היא שחשוב לבדוק את החלופות האפשרויות, אם הן כן משתלמות יותר.

 

מה גובה ההלוואה המדויק אותו תצטרכו?

חשבו באופן מדויק את גובה ההלוואה שתצטרכו לה. אם תצטרכו סכום נוסף לאחר מכן, תוכלו להגדיל את ההלוואה בהמשך, אך כל עוד ומדובר בסכומים שניתן לחשב מראש, עשו זאת למניעת אי נעימויות בהמשך. חשוב לציין כי אם אתם לוקחים הלוואה לרכישת רכב לדוגמא, קחו בחשבון את העלויות הנלוות לרכישה ולא רק את מחיר הרכב עצמו.

 

האם יש חלופות ללקיחת הלוואה?

במקום לקחת הלוואה לפעמים יספיק לצמצם את ההוצאות הרבות, להפחית עלויות או אפילו להגיש בקשה לקבלת מענקים מקרנות מימון שונות בערבות המדינה. אם אתם בעלי עסק, האופציה הזו יכולה למנוע ממכם את הצורך בקבלת הלוואה…

לפעמים לווה חושב לעצמו: אוקיי, אז אני אכנס למינוס בבנק במקום לקחת הלוואה וחשוב לדעת כי מחיר המינוס הוא גבוה הרבה יותר ממחיר הריבית על ההלוואות הממוצעות. למינוס בבנק יש לא מעט השלכות לא נעימות וככל שתוכלו להימנע ממנו, כך יהיה טוב יותר.

החלופות יכולות להיות מגוונות:

הגדלת משכנתא

לא מעט לווים הם בעלי נכסי נדל”ן עם או בלי משכנתא וכך הם יכולים להגדיל את המשכנתא על הנכס שלהם ולקבל תמורתה הלוואת משכנתא בעלת ריביות נמוכות שלא ניתן לקבל בהלוואה עסקית רגילה… כך לקיחת משכנתא יכולה להיות משתלמת מאוד במקרים מסוימים, אך במקרים דומים היא עלולה להפיל לבור… חשוב לבדוק את המצב בצורה מקצועית ולנתח את הנתונים כנדרש.

 

משכנתא הפוכה

מישכון נכס קיים תמורת הלוואה וסילוק ההלוואה רק לאחר פטירת הלווה. הלוואה זו ניתנת אך ורק לבני שישים ומעלה והיא מתאימה למבוגרים המחפשים מקור מימון או לצעירים שהוריהם מוכנים ליטול משכנתא זו עבורם.

 

גיוס עזרה

אם המשפחה שלכם יכולה לעזור ולהציע לכם הלוואות, העדיפו אופציה זו. כך אתם יכולים להנות מהלוואות נטולות ריבית. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי גם אלו הן הלוואות המצריכות פירעון וחשוב לחתום על הסכם הלוואה למרות שמדובר בקרוב משפחה.

 

מה יהיה גובה הריבית על ההלוואה?

לפני לקיחת הלוואה חשוב לבדוק מהי הריבית הממוצעת במשק ומה גובה הריבית שניתן לקבל על הלוואה כמו שאתם מעוניינים. חשוב להכיר את הנתונים במשק וכך גם לדעת איזו הצעה היא משתלמת, איזו יקרה ואיזו לא רווחית בכלל…

 

אילו מקורות מימון יש?

חשוב לבחון את כל מקרות המימון הקיימים ולא לפנות למקור מימון מסויים רק בגלל שהוא הציע הלוואה ראשון מבין כולם… לכל גוף מימון יש מסלולי ריבית ותנאים אחרים משלו. חשוב להבין את המפה ולהכיר את גופי המימון מהם ניתן לקבל מימון וכך לפעול באופן חכם.

 

מה גובה יכולת ההחזר הקיימת?

בבחירת הלוואה בודקים מה גובה יכולת ההחזר הקיימת. חשוב לציין כי גופי המימון בודקים את גובה ההכנסה הפנויה וככל שהחזר ההלוואה העתידי מתפרס על פני יותר אחוזים מגובה ההכנסה הפנויה, כך גם ריבית ההלוואה תהיה יקרה בהתאם. 

חשוב לבדוק את יכולת ההחזר וכך בהתאם אליה לחפש את ההלוואה שניתן לפרוס למספר שנים מספק כדי שההחזר החודשי לא יתפוס יותר מידי היקף מגובה ההכנסה החודשית הפנויה. תשאירו את החישובים הללו למומחים.

 

מהי ההלוואה המשתלמת ביותר עבורכם?

כדי להגיע אל ההלוואה המשתלמת ביותר, חשוב לערוך סקר שוק מקדים לבדיקת כל הנתונים. מומחים בתחום יוכלו לנתח עבורכם את שוק המימון ולבדוק מהי  ההלוואה המשתלמת ביותר עבורכם, מהו מקור המימון המתאים ביותר לתנאים שאתם יכולים להציע וכן הלאה. ללא סקר שוק קשה לגייס הלוואה משתלמת וכדאית.


לסיכום

מי שמעוניין בלקיחת הלוואה בראש שקט, מבלי להיות טרוד בהשלכות ההלוואה, מומלץ שינה לקבל ייעוץ להלוואות שיבחן עבורו את כל הנתונים.

בין אם אתם שוקלים לקחת הלוואה לכיסוי חובות, הלוואה להרחבת העסק, הלוואה למטרת קניה או רכישה, או הלוואה למטרת איחוד הלוואות. צוות יועצי ההלוואות המומחה שלנו יעזור לכם לקבל את ההלוואה האפשרית הטובה ביותר תוך כדי חיסכון מקסימלי של זמן וכסף.

בשיחת ייעוץ עם מומחי ההלוואות שלנו נבין מה הם הצרכים שלכם, מה היא תעודת הזהות הבנקאית שלכם, מה הם התנאים אותם אתם זכאים לקבל ומה תהיה הצורה הנכונה לפרוס את ההלוואה בכדי שתוכלו לעמוד בהלוואה ולהתנהל כלכלית בצורה נכונה.

מטרתנו היא לחסוך לקהל לקוחותינו את הסכום המרבי אפשרי על ריביות, וכמו כן זמן יקר על השוואה וחישוב פריסת ההלוואות.

לצוות יועצי ההלוואות שלנו קיים ניסיון ורקע רב בתחום ההלוואות והפיננסים, עם דגש על עולם ההלוואות והבנקאות.

לשיחת ייעוץ ראשונית חייגו 03-3752244

ייעוץ להלוואות
ייעוץ להלוואות
פתח צ'אט
פנו אלינו
שלום, מתעניין לגבי שיפור נתוני אשראי?