ייעוץ משכנתאות

חברת קרדיט קלין מתמחה במתן ייעוץ משכנתאות בניהם: תכנון מסלול משכנתא, מחזור משכנתא, לקיחת משכנתא חוץ בנקאית ועוד.

בין אם אתם מעוניינים בלקיחת משכנתא במימון של 75% משווי הדירה או פחות, יועץ משכנתאות מומחה יכול לחסוך לכם כסף וזמן.

בתהליך ייעוץ משכנתאות מומחי המשכנתאות שלנו יבחנו את המצב הפיננסי המלא שלכם, יבחנו את האופציות הקיימות בשוק בהתאם לצרכים שלכם, ויבנו תוכנית משכנתא אישית שתתאים בדיוק לרצונות ולצרכים שלכם.
כך, בסוף תהליך הייעוץ תוכלו לקבל את המשכנתא האופטימלית עבורכם ולחסוך כסף וזמן רב.

יועצי המשכנתאות המומחים שלנו, הינם בעלי רקע מקצועי רב בתחום המשכנתאות והפיננסים, ומכירים היטב הן את עולם המשכנתאות והן את עולם הבנקאות.

על מנת להבין מה הוא המסלול האידיאלי עבורכם ישכללו יועצי המשכנתאות בחברתינו את היכולת הפיננסית שלכם על ידי בדיקת ההכנסות מול ההוצאות שלכם, על ידי בדיקת התנהלות פיננסית של כל לקוח ובדיקת אישורי ומסמכי ההכנסה הרלוונטיים לאישור קבלת המשכנתא.

כמו כן, חברתינו מציעה ייעוץ משכנתאות גם במקרים של משכנתאות מרובות או גרירת משכנתא והעברתה של משכנתא מנכס אחד לאחר. זאת במטרה ולקבוע מה יהיה הצעד הפיננסי הנכון עבור המקרה הפרטי שלכם.

בעזרת שימוש ביועץ משכנתאות, תוכלו לחסוך לעצמכם זמן יקר במילוי ניירת ובבירוקרטיה מול גופים שונים. יועץ המשכנתאות דואג לעשות בדיקה מקיפה מול גופים פיננסים שונים ובנקים המספקים שירותי משכנתאות, להשוות בין התוכניות המתאימות לצרכים האישיים שלכם ולמצוא את תוכנית המשכנתא הטובה ביותר עבורכם.

אנו בחברת קרדיט קלין מציעים ייעוץ משכנתאות וליווי בתהליך לקיחת המשכנתא, כך שתוכלו לקבל את המשכנתא בעלת התנאים בטובים ביותר עבורכם, ולחסוך לכם זמן וכסף יקר.

לשיחת ייעוץ חייגו 8539*

פתח צ'אט
פנו אלינו
שלום, מתעניין לגבי שיפור נתוני אשראי?