ייעוץ פיננסי

אנו בחברת קרדיט קלין מציעים מגוון שירותים בניהם ייעוץ פיננסי וכלכלי לכל אדם, וזאת במטרה ולעזור ללקוחותינו ליצור עתיד חדש עבור עצמם, בו הם יוכלו לצאת לדרך חדשה ולחירות כלכלית, וזאת בעזרת הכלים, הידע וההרגלים הפיננסים אותם הם קיבלו מצוות המומחים הפיננסים בחברתנו.

כיום, לידע פיננסי ולהתנהלות פיננסית נכונה ישנה משמעות עצומה על העתיד האישי, המשפחתי והעסקי שלנו.
כאשר, עסקה אחת או התחייבות פיננסית אחת יכולה להשפיע על החיים הפיננסים של אחד בצורה משמעותית הן זה לחיוב או לשלילה.

ייעוץ פיננסי יכול להקנות לקהל לקוחותינו כלים ופתרונות להתמודד עם מצבים פיננסים בעייתיים, לעזור להם ליצור מתווה כלכלי לטווח הקצר או הארוך אשר ימנע מהם להגיע למצב בו הם צוברים נתוני אשראי שליליים, מעבירים את חיווי האשראי שלהם לשלילי – מה שיגרום להגבלות של הבנקים וגופים פיננסים על החשבון שלהם.

על כן, אנו בחברת קרדיט קלין חשבנו על פתרון ארוך טווח שיכול לעזור לקהל לקוחותינו – ייעוץ פיננסי לכל אחד אשר רוצה ללמוד כיצד הוא יכול לשפר את התנהגותו הכלכלית, להימנע מחזרה להרגלים פיננסים רעים ישנים, וללמוד כיצד הוא יכול לצאת לחירות כלכלית ולנצל את ההזדמנות לצאת להתחלה חדשה, אשר ניתנה לו בעת מחיקת נתוני האשראי השלילים.

מחלקת היועצים הפיננסים שלנו תתאים את פעילותה בהתאם לסכום הכנסותיכם ובהתאם להתחייבויות שלכם. כך, תוכלו בעזרת ליווי מקצועי ללמוד כיצד להתנהל כלכלית בצורה נכונה מבלי לחזור על טעויות העבר וליצור חובות נוספים והתחייבויות נוספות אשר לא תוכלו לעמוד בהם.

מטרתנו היא לעזור לשקם ולשפר את נתוני האשראי של כל לקוח המגיע לייעוץ, לסייע אותו אחד לצאת לחירות כלכלית, ללמד כיצד אותו אדם יכול לצאת מהמינוס ולסיים את ההתחייבויות הכלכליות שלנו, וכמו כן, לעזור לקהל לקוחותינו ליצור הרגלים פיננסים חדשים אשר יובילו לחירות פיננסית של אותו לקוח בעתיד.

לפרטים נוספים וייעוץ חינם חייגו עכשיו: 03-3752244

פתח צ'אט
פנו אלינו
שלום, מתעניין לגבי שיפור נתוני אשראי?