ייעוץ פיננסי

אנו בחברת קרדיט קלין מציעים מגוון שירותים בניהם ייעוץ פיננסי וכלכלי לכל אדם, וזאת במטרה ולעזור ללקוחותינו ליצור עתיד חדש עבור עצמם, בו הם יוכלו לצאת לדרך חדשה ולחירות כלכלית, וזאת בעזרת הכלים, הידע וההרגלים הפיננסים אותם הם קיבלו מצוות המומחים הפיננסים בחברתנו.

איך עובד ייעוץ פיננסי?

יועץ פיננסי הוא בעל הכשרה מקצועית שנתנה לו כלים לסייע לבעלי עסקים במגוון מצבים. השלב הראשוני בייעוץ יהיה הכרת אופי העסק והגופים הפועלים בו. רק לאחר הכרת השטח יהיה ניתן למפות את הנתונים ולבדוק מה מבין הנתונים מחייב שינוי, איזו פעולה יכולה ליעל את העסק וכו'. יועץ פיננסי יבדוק לאורך כל הדרך את מצב העסק מבחינה כלכלית וכך הוא גם מעלה דרכים לשיפור המצב. כמו שאנחנו יודעים, אם לא פועלים לקידום, הולכים אחורה. עסק שלא פועל כדי לקדם את עצמו, מוצא את עצמו מאחור. וחבל. היועץ יעסוק בניתוח תזרים המזומנים, בדיקת כדאיות כלכלית, אפשרויות לשיפור המצב על ידי הטמעת מערכות שונות החוסכות בכוח אדם או בעלויות אחרות. לצד בדיקות אלו, יועץ פיננסי ישאף להקנות לפונים אליו הרגלים נכונים בהתנהלות כלכלית.

מה חשוב בבחירת ייעוץ פיננסי?

כאשר פונים ליועץ פיננסי, חשוב לבדוק מספר נקודות:

* וותק בתחום – אף אחד לא מעוניין להיות שפן הניסיון של היועץ אליו הוא פונה.
* מומחיות בתחום הספציפי – וודאו שהיועץ אליו אתם פונים הוא בעל מומחיות בטיפול בעסקים כמו שלכם. יש ייעוץ עסקי מותאם לאנשים פרטיים, עסקים גדולים וחברות, עסקים קטנים, עסקים במשבר, עסקים בהקמה וכו'.
* חברה לייעוץ פיננסי – העדיפו ייעוץ פיננסי מחברה על פני ייעוץ פיננסי מיועץ פרטי. כאשר אתם פונים לחברה, צוות יועצים מפעיל אסטרטגיות להצלחת העסק שלכם, לעומת יועץ פרטי שרק הוא פועל לבד.
* מחיר הוגן – אם יועץ מבקש מחיר נמוך מידי, כדאי שתתחילו לבדוק מה זה אומר. מחיר ייעוץ הוא מחיר שמצדיק את עצמו. ככל שתפנו לאיש מקצוע מקצועי יותר, הוא גם יגבה שכר גבוה יותר. יחד עם זאת, בחרו את המומחה המדויק לעסק שלכם ולא על פי מחיר הייעוץ.

מתי צריך ייעוץ פיננסי?

לקבלת ייעוץ פיננסי פונים במגוון מצבים שונים:

הקמת עסק

כאשר מקימים עסק, חשוב לבדוק את ההיתכנות הכלכלית של המיזם. לא מעט מיזמים נראים כרווחיים אך לאחר תקופת ניסיון רואים עד כמה המיזם הוא לא כזה… בהקמת עסק היועץ בודק את הכדאיות שבפתיחת העסק, ההשקעה הראשונית הנדרשת ואורך תקופת ההרצה הראשונית בה העסק עדיין לא מכניס רווחים והוא בראשית דרכו.

עסקים במשבר

לכל עסק יש עליות ומורדות… יש תקופות טובות יותר ויש תקופות פחות. לפעמים העסק נראה כעומד לפני גסיסה ופנייה אל ייעוץ עסקי פיננסי תציל את בעלי העסק מפשיטת רגל. משברים יכולים להגיע ממגוון גורמים כמו שינוי בעלות, ירידה בהכנסות, מתחרה חדש ועוד. עסק במשבר הוא עסק שחייב טיפול.
עסק שרוצה להצליח
בכל הזדמנות שהיא כל עסק יכול להגיע ליותר. עסק שלא פועל איך לקדם את עצמו, מוצא את עצמו תוך תקופה מאחורי כל היתר. וחבל. כיום כל עסק יודע שעליו להשקיע גם באסטרטגיות העסקיות וגם בשיווק וייעול מתמיד. יועץ פיננסי בודק איך ניתן לייעל את העסק מבחינה כלכלית ובמקרה הצורך הוא מפנה לאנשי מקצוע רלוונטיים. כמו עסק המצריך ארגון עסקי וכך, היועץ מפנה את בעל העסק לקבלת יעוץ ארגוני לעסקים.

איך להתנהל נכון עם כסף

בסופו של דבר, ייעוץ פיננסי מקנה למתייעצים כלים להתנהלות פיננסית נכונה. המטרה של היועץ היא שהפונים אליו ילמדו את הנקודות הבסיסיות ויפרשו כנפיים לדרך עצמאית משלהם. הייעוץ לא צריך ללוות את האדם / העסק לאורך כל ימי חייו… לומדים את העניין ומתקדמים הלאה ביתר התחומים.

לסיכום

כיום, לידע פיננסי ולהתנהלות פיננסית נכונה ישנה משמעות עצומה על העתיד האישי, המשפחתי והעסקי שלנו. כאשר, עסקה אחת או התחייבות פיננסית אחת יכולה להשפיע על החיים הפיננסים של אחד בצורה משמעותית הן זה לחיוב או לשלילה. ייעוץ פיננסי יכול להקנות לקהל לקוחותינו כלים ופתרונות להתמודד עם מצבים פיננסים בעייתיים, לעזור להם ליצור מתווה כלכלי לטווח הקצר או הארוך אשר ימנע מהם להגיע למצב בו הם צוברים נתוני אשראי שליליים, מעבירים את חיווי האשראי שלהם לשלילי – מה שיגרום להגבלות של הבנקים וגופים פיננסים על החשבון שלהם.

על כן, אנו בחברת קרדיט קלין חשבנו על פתרון ארוך טווח שיכול לעזור לקהל לקוחותינו – ייעוץ פיננסי לכל אחד אשר רוצה ללמוד כיצד הוא יכול לשפר את התנהגותו הכלכלית, להימנע מחזרה להרגלים פיננסים רעים ישנים, וללמוד כיצד הוא יכול לצאת לחירות כלכלית ולנצל את ההזדמנות לצאת להתחלה חדשה, אשר ניתנה לו בעת מחיקת נתוני האשראי השלילים. מחלקת היועצים הפיננסים שלנו תתאים את פעילותה בהתאם לסכום הכנסותיכם ובהתאם להתחייבויות שלכם. כך, תוכלו בעזרת ליווי מקצועי ללמוד כיצד להתנהל כלכלית בצורה נכונה מבלי לחזור על טעויות העבר וליצור חובות נוספים והתחייבויות נוספות אשר לא תוכלו לעמוד בהם.

מטרתנו היא לעזור לשקם ולשפר את נתוני האשראי של כל לקוח המגיע לייעוץ, לסייע אותו אחד לצאת לחירות כלכלית, ללמד כיצד אותו אדם יכול לצאת מהמינוס ולסיים את ההתחייבויות הכלכליות שלנו, וכמו כן, לעזור לקהל לקוחותינו ליצור הרגלים פיננסים חדשים אשר יובילו לחירות פיננסית של אותו לקוח בעתיד.

לפרטים נוספים וייעוץ חינם חייגו עכשיו: 03-3752244

פתח צ'אט
פנו אלינו
שלום, מתעניין לגבי שיפור נתוני אשראי?