ניהול חשבון בנק

אנו בחברת קרדיט קלין, עוזרים לכם להתחיל את חייכם הפיננסים בעזרת שירות ניהול חשבון הבנק שלנו.
בשירות זה נעזור לכם לפתוח חשבון בנק חדש שיעזור לכם לצאת להתחלה חדשה. כל זאת תוך קבלת תנאים טובים יותר מן הבנק החדש, בהשוואה לתנאים הנוכחיים אותם אתם מקבלים מהבנק הנוכחי בו אתם נמצאים.

בעזרת שירות זה תוכלו לחסוך כסף רב על עמלות וריביות אותם הייתם נוהגים לשלם. כמו כן, תחסכו זמן יקר על השווה בין מסלולים שונים בבנקים שונים ותפתחו את הדף החדש שלכם בבנק אליו תוכלו להיכנס בראש מורם.

מטרתנו היא לצמצם לכם עלויות בצורה המרבית ולחסוך לכם את סכום הכסף המירבי אותו תשלמו על עמלות וריביות מול הבנקים. כמו כן, נסתכל על ונמליץ על בנקים עם הריביות והעמלות הטובות ביותר על הפלוס ועל תוכניות החיסכון הרלוונטיות לכם.

על מנת להתאים לכם את הבנק הנכון לכם יועצי החברה ישקללו את הכנסותיכם, את הצרכים האישיים הרלוונטים לכם ורק לאחר שישקללו את כל הנתונים שיעזרו להם לראות את התמונה המקיפה ימליצו לכם על בנק אשר ישרת את האינטרסים שלכם בצורה הטובה ביותר.

יועצינו ישימו לב לפרטים כמו: כרטיס האשראי אותו אתם מחזיקים, מה תהיה מסגרת החשבון האידיאלית עבורכם, האם יש לכם צורך בהלוואה או משכנתא, וכל פרט אשר יהיה רלוונטי לקביעת מיקום חשבון הבנק שלכם והמסלול המתאים לכם.
זאת במטרה ולמנוע מקרים שיכולים לפגוע בנתוני האשראי שלכם ולגרום לציון ה-BDI שלכם להיות אדום- מקרים כמו: חזרה של צ'ק, מסגרת חשבון קטנה מידי וחריגה בחשבון.

לצוות היועצים המומחה שלנו קיים ניסיון ורקע רב בתחום הבנקאות והפיננסים, עם דגש על עולם הבנקאות.

לשיחת ייעוץ ראשונית חייגו 03-3752244

פתח צ'אט
פנו אלינו
שלום, מתעניין לגבי שיפור נתוני אשראי?