ניהול חשבון בנק

אנו בחברת קרדיט קלין, עוזרים לכם להתחיל את חייכם הפיננסים בעזרת שירות ניהול חשבון הבנק שלנו. בשירות זה נעזור לכם לפתוח חשבון בנק חדש שיעזור לכם לצאת להתחלה חדשה. כל זאת תוך קבלת תנאים טובים יותר מן הבנק החדש, בהשוואה לתנאים הנוכחיים אותם אתם מקבלים מהבנק הנוכחי בו אתם נמצאים.

איך מנהלים חשבון בנק?

כדי להתנהל בצורה יעילה כלכלית חשוב להכיר את מצב חשבון הבנק שלכם. ההתנהלות בחשבון הבנק עלולה להיראות כמעמסה, אך ברגע שלומדים לנהל אותה בצורה נכונה. היא עוד יכולה להפוך לחוויה. הבאנו כאן מספר נקודות לניהול חשבון בנק בצורה נכונה.

יש תחרות בבנקים

תודה לקל, בישראל יש יותר מבנק אחד וכך ענף המימון הוא תחרותי. הבנקים רוצים להרוויח ולתת הלוואות לכל הפונה עליהם. אך מצד שני הם רוצים גם להרוויח כמה שיותר הכנסות מריבית. לכן, כאשר לקוח מגיע עם עוד הצעות מחיר מבנקים אחרים, הבנק יוזיל את מחיר ההלוואה. הסוד הוא: לא לפחד מניהול משא ומתן עם הבנק. צריך כמובן לדעת לנהל דבר כזה בצורה מכובדת ונעימה. בסופו של דבר הבנקים גמישים.

למאמר בנושא הבנק מסרב להלוואה? הנה מה שאתם צריכים לעשות >>>

הכירו את מושגי הבסיס

כדי להצליח לנהל בצורה יעילה את חשבון הבנק, אתם חייבים להיות בעלי ידע פיננסי בסיסי הכולל הכרת מושגי היסוד הבנקאיים. אם אתם מרגישים שחסר לכם ידע בסיסי, חפשו את המידע החסר. כיום כל המידע זמין ברשת וכל שעליכם לעשות הוא להגיע אליו.

מצב חשבון הבנק

לא מספיק לפתוח חשבון בנק ולהפנות לשם הכנסות והוצאות… צריך גם לנהל מעקב שוטף אחר מה שקורה שם. הבנק יגבה ממכם דמי ניהול מידי חודש על הניהול השוטף, אך לאמיתו של דבר לא ניתן לסמוך על ניהול הבנק… חשוב לבדוק מה קורה עם העמלות, אם אתם רואים עמלה שלא ברור על מה היא נגבתה, אל תהססו לפנות לפקיד הבנק ולברר אתו את העניין.

הבנק מציע מגוון חבילות ומסלולים, בדקו אילו מסלול מתאים לכם ואיזה מהם הוא המשתלם ביותר עבורכם. עלות כל מסלול היא שונה וחשוב לבדוק את האפשרויות הניתנות בכל אחד כזה.

כיום יש אפשרות לנהל את חשבון הבנק בקלות באופן דיגיטלי. אחת לשבוע כדאי להיכנס לראות את חשבון הבנק, באופן דיגיטלי או טלפוני. בתור בעלי החשבון אתם צריכים לדעת מה יורד ומה נכנס בחשבון הבנק…

ניהול בנק דיגיטלי

אם יש לכם טלפון חכם, תוכלו בעזרתו לנהל את חשבון הבנק שלכם בקלות ובנוחות, להיכנס להתעדכן במידע הקיים, להעביר כספים ולבצע פעולות שונות. לכל בנק שירותי בנקאות דיגיטליים, כיום גם ניתן לנייד את חשבון הבנק לבנק אחר בלחיצת כפתור אחת, כך שאם אתם מעוניינים להנות מתנאי בנק אחר, יש לכם את היכולת להעביר את חשבון הבנק בקלות ללא חשש. שווה להשקיע בהיכרות עם הממשק הדיגיטלי, אתם תחסכו לעצמכם עבודה בצורה כזו.

ייעוץ אישי להתנהלות נכונה בבנק

התנהלות נכונה בדבר היא דבר נרכש. גם אם אתם כיום מתקשים מאוד להתנהל נכון כלכלית, המצב לא חייב להמשיך כך. צוות היועצים הפיננסי בקרדיט קלין מציע שירות ליווי אישי פיננסי במסגרתו הוא מלווה מקצועית אנשים פרטיים להתנהלות כלכלית נכונה, בבנק, בתקציב המשפחתי ובכלל.

למה זה מומלץ שינהלו עבורי את החשבון הבנק?

כאשר מדובר בחשבון בנק בו הסדר הנדרש אורך זמן, לא מעט אנשים בוחרים לתת לאיש מקצוע לנהל להם את חשבון הבנק וכך, אחרי שאנשי המקצוע סידרו את חשבון הבנק מחדש, הם יודעים מה משמעות כל חיוב, עמלה והכנסה, הם מקבלים כלים לניהול חשבון הבנק בצורה נכונה וכך הם ממשיכים לנהל את העניינים בצורה נכונה יותר.

לסיכום

בסופו של דבר, כאשר מעוניינים בשיפור המצב הכלכלי, פונים לאנשי מקצוע שיבדקו את דרכי הפעולה האפשריות. למה לא לבדוק את הנתונים עוד קודם לכן? כאשר העניינים לא כל כך מורכבים? פנו כבר היום לצוות קרדיט קלין לקבלת ליווי מקצועי בתחום. בעזרת שירות זה תוכלו לחסוך כסף רב על עמלות וריביות אותם הייתם נוהגים לשלם. כמו כן, תחסכו זמן יקר על השווה בין מסלולים שונים בבנקים שונים ותפתחו את הדף החדש שלכם בבנק אליו תוכלו להיכנס בראש מורם.

מטרתנו היא לצמצם לכם עלויות בצורה המרבית ולחסוך לכם את סכום הכסף המירבי אותו תשלמו על עמלות וריביות מול הבנקים. כמו כן, נסתכל על ונמליץ על בנקים עם הריביות והעמלות הטובות ביותר על הפלוס ועל תוכניות החיסכון הרלוונטיות לכם. על מנת להתאים לכם את הבנק הנכון לכם יועצי החברה ישקללו את הכנסותיכם, את הצרכים האישיים הרלוונטים לכם ורק לאחר שישקללו את כל הנתונים שיעזרו להם לראות את התמונה המקיפה ימליצו לכם על בנק אשר ישרת את האינטרסים שלכם בצורה הטובה ביותר.

יועצינו ישימו לב לפרטים כמו: כרטיס האשראי אותו אתם מחזיקים, מה תהיה מסגרת החשבון האידיאלית עבורכם, האם יש לכם צורך בייעוץ הלוואה או ייעוץ משכנתא, וכל פרט אשר יהיה רלוונטי לקביעת מיקום חשבון הבנק שלכם והמסלול המתאים לכם.
זאת במטרה ולמנוע מקרים שיכולים לפגוע בנתוני האשראי שלכם ולגרום לציון ה-BDI שלכם להיות אדום- מקרים כמו: חזרה של צ'ק, מסגרת חשבון קטנה מידי וחריגה בחשבון.

לצוות היועצים המומחה שלנו קיים ניסיון ורקע רב בתחום הבנקאות והפיננסים, עם דגש על עולם הבנקאות.

לשיחת ייעוץ ראשונית חייגו 03-3752244

פתח צ'אט
פנו אלינו
שלום, מתעניין לגבי שיפור נתוני אשראי?