אודותינו

מידע עלינו
אודותינו

חברת קרדיט קלין נוסדה בשנת 2012 על ידי רמי קוסטוקובסקי, המייסד והבעלים במטרה ברורה לסייע ללקוחותינו לנקות את עברם הכלכלי ולצאת לדרך חדשה.

עשרות אלפי ישראלים שומעים מהבנק או מחברות נותנות מימון ואשראי כי אין ביכולתם לקחת הלוואות, משכנתאות ואשראי בגלל BDI שלילי ודירוג אשראי נמוך. ה–BDI  השלילי שלכם מציג עבור הבנקים וגופים פיננסיים אחרים כי אין ביכולתכם לעמוד בהתחייבויות הפיננסיות שלכם, כלומר היכולת שלכם להחזיר חובות ועל כן כל התקשרות עמכם תלווה בסיכון גבוה ביותר.

עם זאת, קיימים מקרים רבים בהם הרישומים ב-BDI ובנק ישראל אינם נכונים או שהם לא היו אמורים להופיע כלל בדו"ח, ובדיוק כאן חברת קרדיט קלין נכנסת לתמונה.

קרדיט קלין מספקת שירותי ייעוץ פיננסי, מחיקה ושיפור BDI ודירוג אשראי נמוך באמצעות מחלקה משפטית מנוסה בעלת ניסיון של יותר מ-9 שנים בתחום. צוות המומחים שלנו ידאג ללוות אתכם לכל אורך התהליך מתחילתו ועד סופו על מנת לתקן את הדו"ח שלכם מאדום לירוק וזאת בצימוד ובכפוף לתקנות הקבועות בחוק.

באמצעות מחיקת BDI שלילי ושיפור דירוג אשראי תוכלו לקבל מן הבנקים את ההלוואה אותה סירבו לכם, את המשכנתא אותה אתם צריכים, מימון לרכב החדש או המסגרת הגדולה יותר בכרטיס האשראי אותה ביקשתם.

מדובר בשינוי משמעותי שישפיע לטובה על סיכוייכם לקבל משכנתא, אשראי והלוואות ולזכות בעצמאות כלכלית.

0 לקוחות מרוצים
0 שנות ניסיון
% 0 אחוז הריביות שחסכנו
0 כמות הימים שנחסכו ללקוחותינו בהמתנה להלוואה

הצוות המקצועי שלנו

רמי קוסטוקובסקי

רמי קוסטוקובסקי

מנכ"ל החברה

גילי

גילי

מנהלת סושיאל

טלי

טלי

מנהלת מחלקת ייעוץ פיננסי

יובל

יובל

מנהל שיווק

סמדר

סמדר

מנהלת תפעול

עדי

עדי

מנהלת המחלקה המשפטית

אושרת

אושרת

מנהלת משרד

דניאל

דניאל

מעצב גרפי

פתח צ'אט
פנו אלינו
שלום, מתעניין לגבי שיפור נתוני אשראי?