רישום שלילי ב-BDI

פעמים רבות אתם נתקלים בסירוב לקבל אשראי, משכנתאות והלוואות או לחלופין- מקבלים אותן אך בריבית גבוהה הרבה יותר מן המצופה.

 

מדוע זה קורה?

בין אם אתם מודעים לכך ובין אם לא- גופים גדולים כמו D&B, BDI ובנק ישראל אוספים מידע אודותיכם באשר להתנהלות הפיננסית שלכם על מנת שגופים פיננסיים אחרים נותני ההלוואות והאשראי ידעו להעריך את הסיכון בהתקשרות עמכם. כך, אם פיזרתם צ'קים ללא כיסוי, נפתחו נגדכם הליכים בהוצאה לפועל או שהיו הלוואות שלא עמדתם בפירעונן: כל אלה יופיעו בדו"ח ריכוז הנתונים שלכם וישפיעו על הרישום שלכם ב-BDI.
כאמור, רישום שלילי שכזה מכל סוג שהוא עלול להשפיע באופן משמעותי על מענה חיובי לבקשותיכם מהגופים הפיננסיים אליהם אתם פונים כמו: גופי מימון והלוואות, בנקים וחברות אשראי.

כך, לפני כל סוג של התקשרות בגוף פיננסי כזה או אחר יתקבל עבורכם דו"ח המציג אור אדום ושלילי או ירוק וחיובי. כלומר: מדובר בבדיקה אותן מבצעות החברות הללו כדי לבדוק אם הנכם אכן יכולים לעמוד בפירעון התשלומים ובהתחייבויות הפיננסיות שלכם שמא לא.
עם זאת, BDI שלילי איננו מוחלט! קיימים אינספור מקרים בהם מצוינים בדו"ח שלכם נתונים שלא היו מעולם, או נתונים לא רלוונטיים שאינם היו אמורים להופיע בדו"ח.

צוות המומחים שלנו ידאג לעבור על הדו"ח שלכם ולייעץ לכם בהתאם על מחיקת נתוני BDI שליליים בצימוד לחוק ולשפר אותו עבורכם מאדום לירוק!
אין מדובר בדרך ללא מוצא, היעזרו בנו על מנת לשפר את איכות חייכם!

רישום שלילי ב-BDI
רישום שלילי ב-BDI
רמי קוסטוקובסקי

רמי קוסטוקובסקי

מומחה בתחום הפיננסי מעל 12 שנה. מייסד ובעלים של חברת קרדיט קלין, החברה הגדולה והוותיקה בישראל בתחום ה-BDI ושיפור דירוג אשראי. עזרתי כבר למעל 20 אלף לקוחות לצאת לחופש כלכלי. ביניהם בעלי עסקים ואנשים פרטיים, בעזרת תכניות ליווי וסיוע של התנהלות כלכלית נכונה בשיטה מנצחת.

סגור לתגובות.

פתח צ'אט
פנו אלינו
שלום, מתעניין לגבי שיפור נתוני אשראי?