אל תתנו לבנק לעבוד עליכם – כך תפסיקו לשלם ריבית גבוהה על הלוואות

קרדיט קלין > מאמרים וכתבות > שיפור דירוג אשראי > אל תתנו לבנק לעבוד עליכם – כך תפסיקו לשלם ריבית גבוהה על הלוואות

את המקרה הבא את ככל הנראה מכירים: אתם הולכים לבנק לבקש הלוואה. הפעם, הבנק אישר את ההלוואה, וסיפר לכם כי בנוסף לכסף שאתם מקבלים אתם צריכים להחזיר לו סכום נוסף – ריבית.

אך מה שהבנק לא מספר לכם זה כי הריבית הזאת גבוהה מאוד, למען האמת יותר גבוהה משמעותית ממה שאתם אמורים לשלם. אז איך נדע שאנחנו משלמים ריבית גבוהה ומה אפשר לעשות כדי לשפר את זה?

 

תנו לנו לגלות לכם:

כל ריבית מורכבת מ2 חלקים- האחוז הראשון של הריבית הוא פריים Prime – מדובר באחוז קבוע אותו מגדיר בנק ישראל כבסיס לתמחור של עסקאות פיננסיות כגון: הלוואות, משכנתאות וכדומה.

את הריבית הזאת – אין הבנקים יכולים לשנות או לבטל, עם זאת – אחוז הריבית הזאת הוא נמוך ועומד על כ-1% נכון לשנת 2021. כאשר החלק השני – הריבית של הבנק עצמו היא זאת ששמה את המשקל המשמעותי על המאזניים וקובעת כמה באמת תשלמו.

 

אז למה בכל זאת אתם משלמים ריבית הרבה יותר גבוהה מריבית פריים?

פה נכנסת האמת המרגיזה- הבנק צריך להרוויח עליכם. אם אתם לוקחים הלוואה הבנק משאיל לכם כסף, ועל כן הוא צריך להרגיש כי שאילת הכסף הזאת משתלמת לו. אך אין זה אומר שעליכם לשלם לבנקים ריבית גבוהה משמעותית וכי הרווח הזה צריך להיות גבוה.

אל תתנו לבנק לעבוד עליכם – כך תפסיקו לשלם ריבית גבוהה על הלוואות
אל תתנו לבנק לעבוד עליכם – כך תפסיקו לשלם ריבית גבוהה על הלוואות

אז איך אפשר לשפר את תנאי הריבית של הבנק ולשלם כמה שפחות?

תכירו את המונח שיקבע כמה ריבית אתם תשלמו – בי. די. אי – BDI דירוג האשראי שלכם- המונח נכנס למשק הישראלי עוד בשנת 2004 באמצעות חוק המאפשר לעקוב אחרי ההתנהלות הכלכלית של לקוחות בנקים במטרה ולבדוק האם הם מסוגלים לעמוד בתשלומים ובהלוואות.

 

רגע- אז מה שעוצר אותי זה בי די איי שלילי?

שמעתם נכון, אם בעבר ( גם אם זה בעבר הרחוק) חרגתם ממסגרת האשראי, לא עמדתם בהלוואה, או נכנסתם למינוס הבי די אי שלכם הופך מחיובי לשלילי ועל כך אתם תשלמו לטווח הארוך – תרתי משמע- בסירוב משכנתאות, הלוואות בריבית גבוהה, מסגרת עו"ש חונקת ועוד. כלומר- אם נכנסתם למינוס בתור סטודנטים או חיילים- תסבלו מזה לטווח הארוך.

 

אז מה אפשר לעשות כדי לשפר את נתוני האשראי שלי?

תהליך מחיקת נתוני האשראי מתבצע בצורה מהירה ופשוטה- כל מה שעליכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר לשיחת ייעוץ חינם דרך האתר או

בטלפון 03-3752244 ולבקש להתחיל תהליך של מחיקת בי. די. אי שלילי!

תוך פחות מחודש, תוכלו לשפר את נתוני האשראי שלכם ולקבל ריביות טובות יותר, אופציה לשיפור מסגרת הכרטיס אשראי ואפילו מסגרת הלוואה גדולה יותר משמעותית!

אל תתנו לבנק לעבוד עליכם – כך תפסיקו לשלם ריבית גבוהה על הלוואות
אל תתנו לבנק לעבוד עליכם – כך תפסיקו לשלם ריבית גבוהה על הלוואות
רמי קוסטוקובסקי

רמי קוסטוקובסקי

מומחה בתחום הפיננסי מעל 12 שנה. מייסד ובעלים של חברת קרדיט קלין, החברה הגדולה והוותיקה בישראל בתחום ה-BDI ושיפור דירוג אשראי. עזרתי כבר למעל 20 אלף לקוחות לצאת לחופש כלכלי. ביניהם בעלי עסקים ואנשים פרטיים, בעזרת תכניות ליווי וסיוע של התנהלות כלכלית נכונה בשיטה מנצחת.

סגור לתגובות.

פתח צ'אט
פנו אלינו
שלום, מתעניין לגבי שיפור נתוני אשראי?