מה זה BDI שלילי ואיך זה משפיע עליך

ככל הנראה לא הכרתם את המונח בי די אי עד שלא הגעתם למצב בו קיבלתם "לא" מהבנק.

בין אם זה לא להוצאת כרטיס אשראי, לא לקבלת הלוואה או משכנתא או אפילו לא לפנקס צ'קים.

הבנק מסרב לתת לכם הלוואה אבל לא מספר לכם בדיוק למה ואת זה אנחנו באנו לחשוף – הסיבה האמיתית בגללה הבנק דחה את ההלוואה שלכם היא כי יש לכם בי די אי שלילי.

כדי להבין מה בדיוק היא המשמעות של בי די איי שלילי ומה הן ההשלכות של דירוג אשראי שלילי, אנחנו צריכים להבין בדיוק מה זה BDI:

משמעות הבי די אי היא מאוד פשוטה – חיווי האשראי שלכם – זה מה בסופו של יום חברת האשראי שלכם חושבת על ההתנהלות הכלכלית שלכם. דעה זו קובעת האם בסופו של יום תקבלו הלוואה/ אשראי/ צ'קים או לא.

מה קובע את ה-BDI שלכם:

BDI או בשמו הפשוט חיווי האשראי שלכם נקבע לפי היסטוריית העבר הבנקאי שלכם- האם הצלחתם לשלם את ההלוואות שלכם בבנק, האם חזרו לכם צ'קים, האם חרגתם ממסגרת האשראי, האם חרגתם ממסגרת העובר ושב שלכם, האם הייתם בתהליך פשיטת רגל ועוד כל מיני גורמים שיעזרו לבנקים להבין האם הם יכולים לסמוך עליכם או לא.

במידה וחזרו לכם צ'קים, חרגתם ממסגרת האשראי, לא עמדתם בתשלום של הלוואה, או שילמתם באיחור- הBDI שלכם נפגע. ברגע שעברתם מBDI ירוק לאדום – כל מה שתשמעו מהבנק יהיה לא.

בכדי להמיר את הBDI שלכם משלילי לחיובי ומאדום לירוק עליכם לעבור תהליך שנקרא תהליך מחיקת BDI – מחיקת היסטוריה שלילית.

תהליך זה ימחק את אירועי העבר החריגים שקרו ויחזיר אתכם לנקודת ההתחלה – תוכלו לקחת הלוואות, להוציא אשראי ולקבל מסגרת אשראי התחלתית – שם תוכלו לבנות עתיד כלכלי טוב יותר ובעזרת התנהלות כלכלית נכונה – יגדל וישתפר דירוג האשראי שלכם מסגרת האשראי שלכם רק תגדל והבנק יצבור בהיסטוריה שלכם עוד עבר חיובי – מה שיגדיל את דירוג האשראי שלכם ויגרום גם לריבית שאתם משלמים לפחות ולהצטמצם.

במידה ולא שיפרתם את התנהגותכם הכלכלית – המשכתם לא לשלם חובות והלוואות הבי די אי יחזור להיות אדום ותמשיכו לשמוע לא מהבנק.

אנו בקרדיט קלין מתחייבים להעביר אתכם מחיווי אשראי שלילי לחיובי!

בתהליך פשוט, קל ומהיר שכולל בדיקה של חיווי האשראי, דירוג האשראי ומחיקת היסטוריה שלילית.

קרדיט קלין יכולים להפוך את ה"לא" של הבנק ל"כן".

לפרטים נוספים וייעוץ חינם חייגו עכשיו: 03-3752244

3 תגובות על “מה זה BDI שלילי ואיך זה משפיע עליך”

כתיבת תגובה

פתח צ'אט
פנו אלינו
שלום, מתעניין לגבי שיפור נתוני אשראי?