איך מתבצעת מחיקת BDI שלילי

קרדיט קלין > מאמרים וכתבות > שיפור דירוג אשראי > איך מתבצעת מחיקת BDI שלילי

מה זה BDI ומה קובע אותו?

BDI או בשמו הפשוט חיווי האשראי שלכם נקבע לפי היסטוריית העבר הבנקאי שלכם – האם הצלחתם לשלם את ההלוואות שלכם בבנק, האם חזרו לכם צ'קים, האם חרגתם ממסגרת האשראי, האם חרגתם ממסגרת העובר ושב שלכם, האם הייתם בתהליך פשיטת רגל ועוד כל מיני גורמים שיעזרו לבנקים להבין האם הם יכולים לסמוך עליכם או לא.

במידה וחזרו לכם צ'קים, חרגתם ממסגרת האשראי, לא עמדתם בתשלום של הלוואה, או שילמתם באיחור – הBDI שלכם נפגע. ברגע שעברתם מ-BDI ירוק לאדום – כל מה שתשמעו מהבנק יהיה לא.

בכדי להמיר את ה-BDI שלכם משלילי לחיובי ומאדום לירוק עליכם לעבור תהליך שנקרא תהליך מחיקת BDI או תהליך לתיקון ושיפור נתוני אשראי שליליים.

תהליך זה ימחק את אירועי העבר החריגים שקרו ויחזיר אתכם לנקודת ההתחלה – תוכלו לקחת הלוואות, להוציא אשראי ולקבל מסגרת אשראי התחלתית – שם תוכלו לבנות עתיד כלכלי טוב יותר ובעזרת התנהלות כלכלית נכונה – יגדל וישתפר דירוג האשראי שלכם מסגרת האשראי שלכם רק תגדל והבנק יצבור בהיסטוריה שלכם עוד עבר חיובי- מה שיגדיל את דירוג האשראי שלכם ויגרום גם לריבית שאתם משלמים לפחות ולהצטמצם.

מחיקת BDI הינו תהליך בו מתבצע ריכוז של כל הנתונים שלכם – אנו מנפיקים לכם דו"ח אשראי וזאת באמצעות גישה למערכת נתוני האשראי ומבינים – מה גרם לBDI שלהם להפוך להיות אדום, לדירוג האשראי שלכם לרדת.

 

האם ניתן לנקות דוח אשראי ולמחוק נתונים שליליים?

ברמה העקרונית- כן, אבל מדובר בתהליך מסובך הכולל בתוכו צורך בעזרה משפטית. כל אזרח בגיר (שגילו מעל 18) רשאי להוציא עבורו דו"ח נתוני אשראי אשר בו מופיעים במקום אחד ומרוכז כלל ההתחייבויות הפיננסיות שלו והריביות אותן הוא משלם.

עם זאת על אף הנתונים החיוביים שהדו"ח מכילף כך גם יתלוו אליו נתונים שליליים (במידה והיו כאלו), כמו: פיגורים בעסקאות, תיקים פתוחים ו/או סגורים בהוצאה לפועל וכל נתון אחר ולא המזערי ביותר העלול להעיד על אי עמידה בפירעון התשלומים אליהם התחייב הלקוח כאשר כלל אלו עלולים לגרום לסירוב במתן הלוואות, משכנתאות ואשראי.

דו"ח אשראי זה אמור להכווין את הבנק- האם תוכלו בעתיד לעמוד בהתחייבויות הכלכליות שלכם וזאת בהתבסס על המערכת נתוני האשראי אותה הם פיתחו- המרכזת את עברכם.

במידה וחלה טעות בדו"ח תוכלו ליצור קשר עם בנק ישראל ולבקש ערעור או לחכות 7 שנים על מנת שימחק ה-BDI השלילי אוטומטית- בתקופת זמן זאת- אין מומלץ לבקש הלוואות, משכנתאות או להזמין כרטיסי אשראי.

אנו בקרדיט קלין מתמחים בשיפור נתוני אשראי ובמחיקת BDI שלילי, ובעזרת ליווי של הצוות המשפטי שלנו, תוכלו לשפר את נתוני אשראי שלכם תוך 33 ימים!

למידע נוסף וייעוץ חינם חייגו עכשיו: 03-3752244

איך מתבצעת מחיקת BDI שלילי

רמי קוסטוקובסקי

רמי קוסטוקובסקי

מומחה בתחום הפיננסי מעל 12 שנה. מייסד ובעלים של חברת קרדיט קלין, החברה הגדולה והוותיקה בישראל בתחום ה-BDI ושיפור דירוג אשראי. עזרתי כבר למעל 20 אלף לקוחות לצאת לחופש כלכלי. ביניהם בעלי עסקים ואנשים פרטיים, בעזרת תכניות ליווי וסיוע של התנהלות כלכלית נכונה בשיטה מנצחת.

סגור לתגובות.

פתח צ'אט
פנו אלינו
שלום, מתעניין לגבי שיפור נתוני אשראי?