שיפור דירוג אשראי

שיפור דירוג אשראי הינו תהליך אשר עוזר לאנשים וחברות לקדם את הציון דירוג האשראי שלהם לציון גבוה יותר ובכך לעזור להם לקבל הלוואות, ריביות יותר נמוכות, צ'קים ועוד.

מה זה דירוג אשראי ואיך אפשר לבצע שיפור דירוג אשראי?

דירוג אשראי הוא סוג של ציון המשמש את מערכת נתוני אשראי לצורך הגדרת יכולתם של אנשים פרטיים, ארגונים, גופים עסקיים או מדינות לפרוע את ההלוואות הניתנות להם.

ככל שציון דירוג האשראי של אחד יותר גבוה כך גדל הסיכוי לקבל אישור מן חברות והאשראי והבנקים לקבלת הלוואה, צ'קים, כרטיסי אשראי, משכנתאות ועוד.
כמו כן דירוג זה יכול לקבוע מה תהיה כמות הריבית אותה תשלמו.

על מנת לבצע תהליך של שיפור דירוג אשראי עליכם להוציא דו"ח המרכז את הפעילות הפיננסית שלכם מבנק ישראל, דו"ח זה נקרא דו"ח אשראי, דו"ח זה מופק ממאגר נתוני האשראי- מאגר של בנק ישראל המאגר בתוכו את הפעילויות הפיננסיות שלכם- כל נתון חיובי או שלילי עליכם יהיה מאוחסן במאגר זה- אם פיגרתם בתשלומים, אם חזרו לכם צ'קים, אם חרגתם ממסגרת האשראי ועוד.

מידע, כגון דוח ריכוז נתונים או דוח bdi (חיווי אשראי) הוא המאפשר לבנקים את ניתוח הסיכונים המדויק לגבי כל לקוח הפונה אליהם, ובכך, הוא גם מאפשר להם לדעת האם כדאי / משתלם / מסוכן להם להלוות לו כסף או לתת לו אשראי בנקאי. הקמת מאגר נתוני אשראי הפתוח לכל הגופים המציעים אשראי במשק מאפשר להם לנהל את סיכוניהם בצורה מושכלת וטובה יותר, מצמצם את הריביות העודפות, שאותם נאלצו לקחת כדי לכסות את הסיכונים הבלתי ידועים, ומשפר באופן דרמטית את האטרקטיביות שלהם ואת יכולותיהם להתחרות בבנקים.

נתונים שלילים אשר נגרמו הן בעקבות טעות או הן בעקבות פיגורים בתשלומים יכולים להוביל לBDI שלילי וכמו כן לדירוג אשראי נמוך.

כאשר יכול להיות מצב שאומנם חיווי האשראי שלכם הוא חיובי אך עם זאת דירוג האשראי שלכם הוא נמוך, ועל כן במצבים כאלו גם אם כן תאושר לכם הלוואה או משכנתא הריבית אותה תשלמו תהיה ריבית גבוהה משמעותית ממה שאתם הייתם אמורים לשלם.

אנו בקרדיט קלין, מתמחים בשיפור נתוני אשראי ובמחיקת BDI שלילי, כך שתוכלו להיות בעלי ראש שקט ולדעת כי אתם מקבלים את ההלוואה אותה רציתם, המשכנתא שאתם צריכים, ואת הריבית הטובה ביותר שהבנק יכול להציע לכם.

לפרטים נוספים וייעוץ חינם חייגו עכשיו: 03-3752244

כתיבת תגובה

פתח צ'אט
פנו אלינו
שלום, מתעניין לגבי שיפור נתוני אשראי?