הבנק מסרב להלוואה? הנה מה שאתם צריכים לעשות

קרדיט קלין > מאמרים וכתבות > שיפור דירוג אשראי > הבנק מסרב להלוואה? הנה מה שאתם צריכים לעשות

בין אם אתם צריכים הלוואה מבנק למטרת כיסוי חובות או פתיחת עסק, משכנתא לקנות את הדירה שרציתם או מימון לרכב החדש. יש קו אחד שמסביר את סירוב הבנק לקבלת ההלוואה שתשנה לכם את החיים.

הכירו את המונח BDI – ציון חיובי או שלילי שיקבע האם הבנק יאשר לכם או יסרב לכם קבלת הלוואה. ציון זה מורכב מהתנהלות הפיננסית שלכם בעבר.  במידה וחזר לכם צ'ק, איחרתם בתשלום הלוואה, עברתם תהליך של פשיטת רגל ועוד. ציון הBDI שלכם, או בעברית – חיווי האשראי שלכם, כנראה יהיה אדום ושלילי.

במה הדבר יתבטא? הבנק יסרב לכל בקשה אפשרית- לא תוכלו לקבל הלוואה, משכנתא או מימון לרכב וכמו כן הריבית אותה תשלמו תהיה גבוה משמעותית מהריבית אותה הייתם יכולים לשלם במידה וציון הBDI שלכם היה תקין.

 

אז מה אפשר לעשות?

התהליך המומלץ לביצוע במידה ואתם בעלי BDI שלילי הינו תהליך של מחיקת BDI שלילי. על מנת לבצע תהליך כזה תצטרכו לבצע בדיקת נתוני אשראי ובדיקת BDI ולהוציא דו"ח הנקרא דו"ח ריכוז נתונים או דו"ח נתוני אשראי – דו"ח זה מרכז בתוכו את היסטורית האשראי שלכם – ובעזרת מומחה תוכלו להבין מה היא בדיוק הסיבה שבגללה הBDI שלכם אדום.

מחיקת BDI בדיוק כמו שמה- תמחק מבנק ישראל את נתוני האשראי השליליים שלכם ותיתן לכם הזדמנות לצאת להתחלה חדשה. המחיקה תחזיר אתכם למצב בו אין לכם נתונים שלילים ועל כן הבנק ככל הנראה יאשר לכם הלוואה, משכנתא או מימון לרכב וזה בתנאים האופטימליים.

עם זאת, מחיקת BDI לא מבטיחה שהBDI שלכם ישראל חיובי לנצח. עליכם לקחת בחשבון שבמידה וממשיכים לחזור לכם צ'קים, או שלא שילמתם את החובות שלכם – ציון הBDI שלכם יחזור להיות שלילי ויחזרו הגבלות הבנק על חשבון הבנק שלכם. במידה וזה קורה – תאלצו להתחיל את תהליך מחיקת הBDI בשנית ולהוציא דו"ח נתוני אשראי / דו"ח ריכוז נתונים ולבצע בדיקת נתוני אשראי בשנית.

על כן, בכל פעם שאתם מבצעים ניקוי BDI עליכם לוודא כי הסיבות שבגללם דו"ח הBDI שלכם אדום  מאחוריכם וכי באמת תוכלו לצאת להתחלה חדשה הכוללת בתוכה חירות כלכלית.

אנו בחברת קרדיט קלין, החברה הגדולה ביותר בישראל למחיקת נתוני BDI שלילי ושיפור דירוג אשראי מתמחים מזה 9 שנים ברציפות בשיפור נתוני אשראי ובמחיקת BDI שלילי, ובעזרת ליווי של הצוות המשפטי שלנו, תוכלו לתקן ולשפר את נתוני אשראי שלכם תוך 29 ימים בלבד!

לפרטים נוספים וייעוץ חינם חייגו עכשיו: 03-3752244

הבנק מסרב להלוואה? הנה מה שאתם צריכים לעשות
הבנק מסרב להלוואה? הנה מה שאתם צריכים לעשות
רמי קוסטוקובסקי

רמי קוסטוקובסקי

מומחה בתחום הפיננסי מעל 12 שנה. מייסד ובעלים של חברת קרדיט קלין, החברה הגדולה והוותיקה בישראל בתחום ה-BDI ושיפור דירוג אשראי. עזרתי כבר למעל 20 אלף לקוחות לצאת לחופש כלכלי. ביניהם בעלי עסקים ואנשים פרטיים, בעזרת תכניות ליווי וסיוע של התנהלות כלכלית נכונה בשיטה מנצחת.

סגור לתגובות.

פתח צ'אט
פנו אלינו
שלום, מתעניין לגבי שיפור נתוני אשראי?