בדיקת BDI – שוברים את הסטיגמות

קרדיט קלין > מאמרים וכתבות > שיפור דירוג אשראי > בדיקת BDI – שוברים את הסטיגמות

האזינו עכשיו:

בחודשים האחרונים גופים פיננסים ישראלים וגופים פרטיים מפיצים מידע רב על דירוג אשראי ו-BDI שלילי, כאשר חלק רב מן המידע אותו הם מפיצים הינו לא נכון. באנו לשבור חלק מהסטיגמות על בי די איי שלילי ומחיקת בי די אי שלילי:

סטיגמה ראשונה: מחיקת BDI שלילי לא טובה לחשבון שלכם:

אחת מהסטיגמות היותר נפוצות אם לא הכי נפוצה- היא שלא כדאי לכם למחוק בי די אי שלילי. מדובר בסטיגמה לא מבוססת בשום צורה, ולמעשה ההפך הוא הנכון.

בי די אי – הינו ציון המרכז בתוכו את העבר הפיננסי שלכם – ציון זה יכול להיות חיובי או שלילי. כך, במידה וחזרו לכם, צ’קים לא שילמתם הלוואה בזמן, היה לכם ריביות פיגורים או פשיטת רגל – הדבר ישפיע על ציון הבי די אי שלכם וככל הנראה יהפוך אותו לאדום.

כך, במידה וציון הבי די אי שלכם הוא אדום – תוגבלו על ידי גופים פיננסים ובנקים וכל בקשה אותה תבקשו – תקבלו סירוב מחשש שלא תעמדו בה- משמעות הדבר היא שלא תוכלו לקבל משכנתאות, הלוואות, מימון לרכב או אפילו כרטיס אשראי.

במידה ואתם מסורבים בכל מקום- אין זה ריאליסטי או מציאותי לחכות 7 שנים עד שציון הבי די אי שלכם ישתנה מעצמו, על כן מומלץ ואפילו חובה עליכם למצוא מומחה שיוכל לתקן לכם את ציון הBDI וזאת על מנת שתוכלו לתקן את אורח חייכם ולצאת לחירות כלכלית.

בדיקת BDI – שוברים את הסטיגמות
בדיקת BDI – שוברים את הסטיגמות

סטיגמה שניה: אם עושים מחיקת בי די אי מוחקים גם את הנתונים החיוביים:

מדובר במידע שקרי ולא נכון, נכון- הרבה פעמים ישנה אופציה לבצע מחיקה מלאה, אך חברות מובילות בתחום, בניהם קרדיט קלין- החברה הגדולה והמובילה בתחום, מציעות אופציה של מחיקת נתונים שליליים בלבד, ללא מחיקה של נתונים חיוביים.

עם זאת, יש לציין כי בהרבה מקרים בהם מציעים מחיקה מלאה- אין הדבר ישנה, אותם האנשים העומדים בפני האופציה של מחיקה מלאה בלבד- הם אנשים בעלי מידע חיובי מועט, ובעלי הרבה מידע שלילי.

לכן, במצב כזה מחיקה מוחלטת של נתוני חיווי אשראי אינה תפגע באותו אדם אלא להפך- תעזור לו בצורה מוחלטת להתחיל מההתחלה.

 

סטיגמה שלישית: אפשר לעשות זאת בעצמכם.

נכון, תיאורטית אפשר לעשות את הכל בעצמכם- אך בכל זאת הרבה פעמים אנו הולכים למומחה. כמו שבמידה ושברתם את הרגל אתם הולכים לרופא שישים לכם גבס ולא תשימו בעצמכם את הגבס- כך עדיף משמעותית ללכת למומחה BDI שיטפל לך בבידיאי שלילי.

ההליך הינו הליך בירוקרטי ומשפטי מסובך ועל כן יש להיות בקיאים בנוהל המתרחש בחוק ובצורה החוקית בה דברים צריכים להיעשות, במידה ולא עשיתם דברים בנוהג הנכון אתם עלולים להחמיר את המצב ולפגוע יותר בציון הבי-די- אי שלכם.

אנו בקרדיט קלין, החברה הגדולה והמומלצת בישראל למחיקת בי די אי שלילי. מתמחים מזה 9 שנים בתחום, עם מעל ל 12 אלף לקוחות מרוצים.

לפרטים נוספים וייעוץ חינם חייגו עכשיו: 03-3752244

בדיקת BDI – שוברים את הסטיגמות
בדיקת BDI – שוברים את הסטיגמות

Leave a Reply

פתח צ'אט
פנו אלינו
שלום, מתעניין לגבי שיפור נתוני אשראי?