מחיקת נתוני אשראי שליליים: שיפור דירוג אשראי או מחיקת BDI שלילי

קרדיט קלין > מאמרים וכתבות > שיפור דירוג אשראי > מחיקת נתוני אשראי שליליים: שיפור דירוג אשראי או מחיקת BDI שלילי

האזינו עכשיו:

בין אם אתם צריכים הלוואה או משכנתא, כרטיס אשראי או מימון לרכב – יש דבר אחד שישפיע על האם הבנק יאשר את הבקשה שלכם ובאילו תנאים- תעודת הזהות הבנקאית שלכם.

תעודת הזהות הבנקאית שלכם מורכבת מאותו מידע אשר נאסף אליכם בשנים האחרונות ונשמר בדו”ח האשראי שלכם. מדובר על מידע שנאסף עליכם ב3-10 השנים האחרונות ומרוכז במאגר נתוני האשראי של המדינה- מידע זה עוזר להכווין את הבנקים ואת הגופים הפיננסים השונים האם כדאי להם לאשר את הבקשות שלכם או לא, זאת תוך הסתכלות על העבר הפיננסי שלכם ועל ההתנהלות הפיננסית שלכם בשנים האחרונות.
מאגר זה משפיע על דו”ח האשראי שלכם- ממנו מושפעים 2 ציונים שונים הקובעים את תעודת הזהות הפיננסית שלכם.

חיווי האשראי- BDI שלילי או BDI חיובי:

הבנק מחלק אותכם ל2 קטגוריות- BDI שלילי וBDI חיובי. במידה ואתם בעלי BDI חיובי – משמעות הדבר היא שתוכלו לקבל הלוואה, משכנתא, מימון לרכב או כרטיס אשראי. במידה וחזר לכם צ’ק, לא עמדתם בתשלום של הלוואה, חרגתם ממסגרת האשראי או עברתם פשיטת רגל – ציון הBDI שלכם יהיה שלילי. הבנקים, וגופים פיננסים שונים יסרבו לאשר את בקשותיכם וזאת מתוך החשש שלא תצליחו לעמוד בהתחייבויות שלכם.

במידה ואתם בעלי BDI שלילי תוכלו לחכות בין שלוש לעשר שנים עד שימחקו הנתונים בצורה אוטומטית – בפרק זמן זה יהיה עליכם לבצע מינימום פעולות אפשריות בחשבון וזאת על מנת שלא תיצרו עוד יותר נזק בחשבון שלכם ותגרמו לציון הBDI שלכם להיות שלילי עוד יותר.

האופציה השניה שעומדת בפניכם הינה אופציה של מחיקת BDI  שלילי. תהליך זה ימחק את נתוני האשראי השלילי מן היסטורית האשראי שלכם, כך תוכלו לצאת לדרך חדשה ולהתחיל לבנות עתיד חדש. יש לקחת בחשבון שבמידה וממשיכים לחזור לכם צ’קים, או כי אתם לא משלמים את ההלוואות שלכם בזמן- או כי לא למדתם להסתדר כלכלית – יחזור חיווי האשראי שלכם להיות שלילי ודו”ח האשראי שלכם ימשיך להיות בעייתי.

 

דירוג אשראי – דירוג אשראי גבוה או דירוג אשראי נמוך:

גם אם ציון הBDI שלך הוא חיובי – מה שיקבע מה יהיו התנאים אותם תקבלו מהבנקים או החברות הפיננסיות יהיה דירוג האשראי שלכם- מדובר בציון הנע בין 0-1000. כאשר 1000 הוא הציון הגבוה ביותר אותו אתם יכולים לקבל וכל דירוג מעל 850 נחשב כדירוג אשראי טוב.

במידה ודירוג האשראי שלכם נמוך, יכול להיות כי קיימים נתוני אשראי שליליים עליכם בדו”ח האשראי שלכם ומשמעות הדבר היא כי עליכם לנסות ולשפר את נתוני האשראי שלכם- בדומה לBDI גם פה עומדת בפניכם האופציה לחכות 3-10 שנים ולא לעשות שום דבר שעלול להשפיע על דירוג האשראי שלכם, או לבצע מחיקה של נתוני אשראי שליליים ולהתחיל לצבור נתוני אשראי חיוביים יותר. זאת במטרה ולקבל את התנאים ביותר מן הבנקים ומחברות האשראי.

אנו בחברת קרדיט קלין מתמחים בשיפור ומחיקה של נתוני אשראי שליליים מזה 9 שנים ובעלי מעל ל12,000 לקוחות מרוצים.

לפרטים נוספים וייעוץ חינם חייגו עכשיו: 03-3752244

מחיקת נתוני אשראי שליליים: שיפור דירוג אשראי או מחיקת BDI שלילי
מחיקת נתוני אשראי שליליים: שיפור דירוג אשראי או מחיקת BDI שלילי

One reply on “מחיקת נתוני אשראי שליליים: שיפור דירוג אשראי או מחיקת BDI שלילי”

Leave a Reply

פתח צ'אט
פנו אלינו
שלום, מתעניין לגבי שיפור נתוני אשראי?