האם כדאי לי לעשות מחיקת BDI שלילי?

קרדיט קלין > מאמרים וכתבות > שיפור דירוג אשראי > האם כדאי לי לעשות מחיקת BDI שלילי?

האזינו עכשיו:

בשנים האחרונות המונח BDI שלילי עולה יותר ויותר על הפרק. בעקבות כניסתו של חוק נתוני האשראי בשנת 2019 המגדיר הקמתה של מערכת נתוני אשראי. מערכת זאת מאגדת בתוכה את הפעילויות הפיננסיות של כל אזרח במדינת ישראל. במידה וביקשתם הגדלה של מסגרת אשראי, צ’קים, הלוואה או משכנתא כל זה יאוגד ויאוחסן במערכת נתוני האשראי של בנק ישראל. מתוך נתונים אלו יסיקו הבנקים וגופי המימון האם כדאי להם לעבוד איתכם וזאת על סמך המידע אשר נאסף עליכם בעשור האחרון במערכת נתוני האשראי.

מה תפקידה של מערכת נתוני האשראי?

מערכת זו מחלקת את קהל לקוחותיה ל2. כאשר כל אזרח מקבל ציון מהמערכת ציונים אלו מחווים על נתוני האשראי של כל אזרח וברמה הכללית על ההתנהלות הכללית של אותו אזרח. ציון זה נקרא BDI (חיווי אשראי) כאשר הוא יכול להיות חיובי או שלילי. במידה וקיימים עליכם נתוני אשראי שליליים במערכת נתוני האשראי, ציון הBDI שלכם יהיה שלילי. נתונים אלו יכולים להיות: צ’ק שחזר, הלוואה שלא שולמה בזמן או תהליך פשיטת רגל. נתונים אלו נשמרים לפרק זמן של 3-10 שנים וכל עוד נתונים אלו קיימים במערכת ציון ה-BDI שלכם יישאר שלילי.

 

בדיקת בי די אי וניקוי בידיאי:

במידה ואתם חושדים כי ציון ה-BDI שלכם הינו שלילי הדבר הראשון שעליכם לעשות היא בדיקת BDI בנק ישראל מאפשר אחת לשנה להוציא את דו”ח נתוני האשראי של כל אזרח בחינם. דו”ח זה מאגד בתוכו את המידע הפיננסי של כל אזרח ועל כן חשוב שמומחה יבדוק את אותו הדו”ח, יראה בדיוק מה גרם לציון ה-BDI להיות שלילי.

במידה וציון ה-BDI שלכם אכן שלילי עומדות בפניכם שני אופציות: הראשונה היא לחכות פרק זמן של בין 3 ל-10 שנים על מנת שמאגר נתוני האשראי יתנקה ממידע בעצמו, האופציה השנייה היא מחיקת רישום BDI שלילי.

מחיקת רישום בידיאי שלילי תעזור לכם למחוק את נתוני האשראי השליליים שלכם ממאגר נתוני האשראי ובכך לתקן את הBDI שלכם ולהעביר אתכם מ-BDI שלילי ל-BDI חיובי. כך, תעמוד בפניכם האפשרות לצאת לדרך חדשה ולקבל את ההלוואה, המשכנתא או האשראי אותו רציתם.

יש לקחת בחשבון כי במידה וממשיכים לחזור לכם צ’קים, במידה ואתם עדיין לא עומדים בהלוואות שלכם יחזרו נתוני האשראי השלילי למאגר נתוני האשראי ועל כן יחזור ציון ה-BDI שלכם להיות שלילי. על כן, גם במידה ואתם עוברים תהליך ניקוי BDI עליכם להקפיד כי אתם לא חוזרים על טעויות העבר ויוצרים לעצמיכם עתיד פיננסי חדש שיוביל אתכם לחירות כלכלית.

אנו בחברת קרדיט קלין, מתמחים במחיקה ותיקון נתוני אשראי כך שגם אתם תוכלו לצאת לחירות הכלכלית המגיעה לכם. בעזרת שיטה ייחודית בעל מעל ל-80% הצלחה, גם אתם תוכלו להשאיר את ההיסטוריה מאחוריכם!


לפרטים נוספים וייעוץ חינם חייגו עכשיו: 03-3752244

האם כדאי לי לעשות מחיקת BDI שלילי?
האם כדאי לי לעשות מחיקת BDI שלילי?

2 replies on “האם כדאי לי לעשות מחיקת BDI שלילי?”

Leave a Reply

פתח צ'אט
פנו אלינו
שלום, מתעניין לגבי שיפור נתוני אשראי?