נתוני אשראי חיוביים

האזינו עכשיו:

במידה ואתם רוצים לקחת הלוואה או משכנתא יש דבר אחד שישפיע על התנאים אותם תקבלו מן הבנק או מן גופי המימון: נתוני האשראי שלכם.
מדובר במידע פיננסי הנצבר על כל אזרח במדינת ישראל על ידי מאגר נתוני האשראי של בנק ישראל בעשור האחרון שיעזור לבנקים ולגופי המימון להחליט האם וכיצד עליהם לעבוד איתכם.
נתונים כמו: הצ’קים שלכם, כמה כסף הוצאתם בחודש, מסגרת האשראי, כמה הלוואות ביקשתם, מה הייתה גובה ההלוואה, האם חזרו לכם תשלומים ועוד יצברו על כל אזרח במאגר נתוני האשראי של בנק ישראל.

כאשר נתוני האשראי החיוביים הם כל פעם אשר עמדתם בהתחייבות שלכם בעשור האחרון. במידה ויש לכם הרבה נתונים חיוביים ולא קיים בחשבונכם נתוני אשראי שליליים, או מעט מאוד נתוני אשראי שליליים ציון הBDI שלכם יהיה חיובי ודירוג האשראי שלכם יהיה גבוה.

בדיקת BDI ומחיקת BDI – כך תשמרו על נתוני האשראי שלכם חיוביים

במידה וחזר לכם צ’ק, לא עמדתם בתשלום הלוואה או אפילו חרגתם ממסגרת האשראי שלכם – תצברו נתוני אשראי שליליים מה שישפיע על ציון הBDI שלכם. ציון זה יקבע האם תוכלו לקבל הלוואה, משכנתא, מימון לרכב או אפילו כרטיס אשראי.
במידה ואתם בעלי ציון BDI שלילי תהיו מסורבים מקבלת הלוואה, משכנתא או מימון מן הבנקים ובמידה וכן תקבלו אישור מן הבנק התנאים אותם תקבלו יהיו לא טובים.
כמו כן, נתוני האשראי השליליים ישפיעו גם כן על דירוג האשראי שלכם ויגרמו לו להיות נמוך, מה שיגרום לכם לשלם יותר ריביות ועמלות על שירותי הבנקים, ההלוואות, המשכנתאות ויגרום לתנאי הבנק שלכם להיות ירודים.

 

בדיקת BDI

במידה ואתם חושדים שיש לכם נתוני אשראי שליליים או BDI שלילי תוכלו לפנות למומחה ולבצע בדיקת BDI או בשמה המקורי -בדיקת נתוני אשראי ולדעת בדיוק האם קיימים לכם נתוני אשראי שליליים במאגר נתוני האשראי של בנק ישראל וכמו כן, מה הם בדיוק אותם הנתונים. אותו מומחה יבקש ממכם להוציא דו”ח בשם דו”ח נתוני אשראי שירכז ויאגד בתוכו את כל הנתונים אשר נאספו על ידי מערכת נתוני האשראי של בנק ישראל.

 

מחיקת BDI שלילי

במידה ואכן קיימים עליכם נתוני אשראי שליליים תוכלו לבצע תהליך של מחיקת נתוני אשראי ולמחוק את נתוני האשראי השליליים מן מערכת נתוני האשראי של בנק ישראל.
ניקוי BDI שלילי יחסוך לכם זמן יקר בהמתנה לאיפוס של מערכת נתוני האשראי המתרחש כל 10 שנים ללקוח. כך, במידה וביצעתם מחיקת BDI שלילי וצברתם מספיק נתוני אשראי חיוביים תוכלו לקבל מן הבנק את ההלוואה או המשכנתא אותה רציתם.

אנו בחברת קרדיט קלין, מתמחים במחיקת BDI שלילי ובשיפור דירוג אשראי מזה 9 שנים, כאשר חברתינו עזרה למעל 12,000 לקוחות לצאת לדרך פיננסית חדשה ולקבל את התנאים האופטימליים המגיעים להם.

למידע נוסף וייעוץ חינם חייגו עכשיו: 03-3752244

נתוני אשראי חיוביים
נתוני אשראי חיוביים

One reply on “נתוני אשראי חיוביים”

Leave a Reply

פתח צ'אט
פנו אלינו
שלום, מתעניין לגבי שיפור נתוני אשראי?