מעבר לבנק חדש בקליק- האם זה מה שיעזור לנו לצאת מהמינוס?

קרדיט קלין > מאמרים וכתבות > שיפור דירוג אשראי > מעבר לבנק חדש בקליק- האם זה מה שיעזור לנו לצאת מהמינוס?

ביום רביעי ה22 לספטמבר הכריז  בנק ישראל על השקת מערכת מקוונת למעבר בין בנקים.
מערכת זאת תעזור לכל אדם ללא חובות לעבור מבנק לבנק תוך 7 ימי עסקים ונועדה כדי להגביר את התחרות בשוק מה שאמור לחזק את הצרכן יותר.

אך האם זה באמת יעזור לנו להוריד את הריביות ואת העמלות בבנק? ככל הנראה שלא.

נתחיל מהסוף- מה שיקבע את התנאים אותם תקבלו בבנקים שלכם יהיה מצב דירוג האשראי שלכם וכמו כן מצב הBDI שלכם. כך במידה ויש לכם דירוג אשראי נמוך או BDI שלילי – הנתונים אותם תקבלו בבנקים יהיו זהים. בשנת 2019 חוקקה כנסת ישראל חוק המכריז על הקמתו של מאגר נתוני אשראי- מאגר המרכז בתוכו את כל המידע הפיננסי הנאסף על כל אזרח ואזרח על ידי בנק ישראל. ובעזרת שימוש במערכת נתוני האשראי של בנק ישראל מופקים לכל אזרח 2 ציונים: ציון BDI ודירוג אשראי. כך, במידה ובדו"ח האשראי הצרכני שלכם קיימים נתוני אשראי שליליים ילכו איתכם אותם הנתונים לכל מקום ומקום- בין אם אתם עוברים לבנק אחר.

 

אז מה אפשר לעשות כדי לשפר את התנאים שאנחנו מקבלים בבנק?

במידה והבנק מסרב לאשר לכם קבלת הלוואה או משכנתא, או שמא אתם משלמים ריביות גבוהות על עסקאות- יכול להיות כי מערכת נתוני אשראי של בנק ישראל צברה עליכם מספיק מידע שלילי או לחילופין ביצעה טעות שגרמה לBDI שלכם להיות שלילי ולדירוג האשראי שלכם לרדת.

תהליך תיקון BDI שלילי הוא תהליך בירוקרטי משפטי שלוקח זמן וידע בתחום. בעבר היו מתקנים עורכי דין BDI שלילי אך היום קיימות חברות מובילות בתחום שיוכלו לבצע לכם בדיקת BDI שלילי להבין מה היו הבעיות בדו"ח האשראי הצרכני שלכם ולראות כיצד אפשר לתקנם. בשנייה שתוקנו נתוני האשראי השליליים בדו"ח שלכם תוכלו להתחיל לצבור נתוני אשראי חיוביים ולשפר את דירוג האשראי שלכם.

כאשר במידה ולא קיימים לכם נתוני אשראי שליליים ואתם צוברים יותר ויותר נתוני אשראי חיוביים – התנאים אותם אתם מקבלים מן הבנק יתחילו להשתפר משמעותית!
עם זאת יש לשים לב כי אתם שומרים על התנהלות כלכלית נכונה וזאת במטרה ולא לחזור על טעויות העבר שיוביל אתכם חזרה לציון BDI שלילי.

אנו בחברת קרדיט קלין מתמחים בתיקון BDI שלילי ושיפור דירוג אשראי כך שגם אתם תוכלו לצאת לדרך חדשה!

לשיחת ייעוץ חינם חייגו עכשיו 03-3752244

מעבר לבנק חדש בקליק- האם זה מה שיעזור לנו לצאת מהמינוס?
מעבר לבנק חדש בקליק- האם זה מה שיעזור לנו לצאת מהמינוס?
רמי קוסטוקובסקי

רמי קוסטוקובסקי

מומחה בתחום הפיננסי מעל 12 שנה. מייסד ובעלים של חברת קרדיט קלין, החברה הגדולה והוותיקה בישראל בתחום ה-BDI ושיפור דירוג אשראי. עזרתי כבר למעל 20 אלף לקוחות לצאת לחופש כלכלי. ביניהם בעלי עסקים ואנשים פרטיים, בעזרת תכניות ליווי וסיוע של התנהלות כלכלית נכונה בשיטה מנצחת.

סגור לתגובות.

פתח צ'אט
פנו אלינו
שלום, מתעניין לגבי שיפור נתוני אשראי?