דו"ח BDI ובדיקת נתוני אשראי – השפעת מערכת נתוני אשראי עליכם

קרדיט קלין > מאמרים וכתבות > שיפור דירוג אשראי > דו"ח BDI ובדיקת נתוני אשראי – השפעת מערכת נתוני אשראי עליכם

בין אם אתם רוצים לקחת הלוואה או משכנתא, או שמא אפילו רק להגדיל את מסגרת האשראי שלכם – יבדוק הבנק או גוף המימון את נתוני האשראי שלכם.
כך, במידה וצברתם נתוני אשראי שליליים – לא תוכלו לקבל את ההלוואה, המשכנתא, מימון הרכב או מסגרת האשראי שרציתם.

 

מערכת נתוני אשראי

בכדי לדעת האם לאשר את בקשתכם פונה הבנק וגופי המימון למערכת נתוני האשראי של בנק ישראל מערכת זו מנפיקה לכם ציוון בשם חיווי אשראי (BDI) המבוסס על ההתנהלות הכלכלית שלכם בעשור האחרון. ציון זה יכול להיות חיובי או שלילי. במידה ואתם בעלי חיווי אשראי חיובי יאשר הבנק את בקשתכם, אך במידה ולא התנהלתם בצורה כלכלית נכונה- חיווי האשראי שלכם יהיה שלילי ותסורבו על ידי הבנק לקבל הלוואה, משכנתא או אפילו פנקס צ'קים.

 

בדיקת נתוני אשראי -הוצאת דו"ח BDI

במידה ואתם חושדים כי צברתם נתוני אשראי שליליים: בין אם זה כי חזר לכם צ'ק, לא עמדתם בתשלום הלוואה, חרגתם ממסגרת האשראי עברתם פשיטת רגל ועוד- ישנה דרך אחת לבדוק בצורה וודאית האם ציון הBDI שלכם שלילי – הוצאת דו"ח BDI או בשמו האמיתי: דו"ח נתוני אשראי.

בכדי להבין בדיוק האם צברתם נתוני אשראי שליליים, מתי צברתם אותם ומדוע קיימים לכם נתוני אשראי שליליים- מומלץ לפנות למומחה שידע לפענח את דו"ח נתוני האשראי שלכם בצורה הטובה ביותר ולהגיד לכם בדיוק האם קיימת אפשרות לתקן את אותם נתונים שליליים.

במידה וקיימים לכם נתוני אשראי שליליים תוכלו להמתין פרק זמן של עד 7 שנים עד שימחקו אוטומטית או במקרה העדיף יותר – תוכלו לפנות לאיש מקצוע שיעזור לכם לתקן אותם ולהעביר את ציון הBDI שלכם משלילי לחיובי.

חשוב לציין כי השפעתו של מאגר נתוני האשראי הינה רחבת טווח ולא נגמרת רק בציון הBDI.
גורם נוסף המושפע על ידי מערכת נתוני האשראי הינו דירוג האשראי שלכם- דירוג זה יקבע את התנאים אותם תקבלו מהבנקים שלכם. דירוג זה נע בטווח של 0-1000 וככל שיהיה יותר גבוה תקבלו תנאים טובים יותר מן הבנקים וגופי המימון.

כך, במידה ואתם מעוניינים בלקיחת משכנתא, הלוואה או מימון לרכב חשוב שתוודאו כי ציון הBDI שלכם חיובי וכי דירוג האשראי שלכם גבוה, זאת על מנת שתוכלו לקבל את התנאים האופטימליים עבורכם מן הבנקים וגופי המימון.

אנו בחברת קרדיט קלין מתמחים בתיקון BDI שלילי, שיפור דירוג אשראי, ייעוץ פיננסי ועוד.
לשיחת ייעוץ חינם בנושא שיפור דירוג אשראי ותיקון BDI שלילי חייגו עכשיו: 03-3752244

דו"ח BDI ובדיקת נתוני אשראי - השפעת מערכת נתוני אשראי עליכם
דו"ח BDI ובדיקת נתוני אשראי – השפעת מערכת נתוני אשראי עליכם
רמי קוסטוקובסקי

רמי קוסטוקובסקי

מומחה בתחום הפיננסי מעל 12 שנה. מייסד ובעלים של חברת קרדיט קלין, החברה הגדולה והוותיקה בישראל בתחום ה-BDI ושיפור דירוג אשראי. עזרתי כבר למעל 20 אלף לקוחות לצאת לחופש כלכלי. ביניהם בעלי עסקים ואנשים פרטיים, בעזרת תכניות ליווי וסיוע של התנהלות כלכלית נכונה בשיטה מנצחת.

סגור לתגובות.

פתח צ'אט
פנו אלינו
שלום, מתעניין לגבי שיפור נתוני אשראי?