סירוב בבנק בגלל BDI שלילי

קרדיט קלין > מאמרים וכתבות > שיפור דירוג אשראי > סירוב בבנק בגלל BDI שלילי

האזינו עכשיו:

פניתם לבנק לקבלת הלוואה וסורבתם? אתם לא לבד. הכירו את המונח ציון BDI – הסיבה שעומדת מאחורי הסירוב, ואת כל מה שאתם יכולים לעשות כדי להפוך את הלא של הבנק לכן.

צפו מה ניתן לעשות אם יש לכם BDI שלילי:

 

מאגר נתוני אשראי

החל משנת 2019 הבנקים וגופי המימון יודעים עליכם הכל. בעקבות כניסתו לתוקף של מאגר נתוני אשראי– הוקמה מערכת משוכללת שתדע להגיד לכל בנק בדיוק האם כדי להם לעבוד איתכם, או שמא קיימת סכנה שלא תחזירו לבנק את כספו בזמן.

מאגר נתוני האשראי של בנק ישראל מאגד בתוכו כל פעולה פיננסית שביצעתם ב7 שנים האחרונות- בקשות להלוואה, עמידה בהלוואה, שימוש וחריגה ממסגרת האשראי, חזרה של צ’קים, פשיטות רגל ועוד.
כך, במידה ולא עמדתם בהתחייבויות שלכם: חזר לכם צ’ק, לא עמדתם בתשלום הלוואה, חרגתם ממסגרת האשראי, עברתם פשיטת רגל- יופיע המידע הזה בדו”ח ריכוז הנתונים של בנק ישראל. דו”ח זה יעזור לבנקים להבין על בסיס ההתנהלות שלכם בעבר – האם כדאי להם לעבוד עמכם, או שמא אין הם יכולים לסמוך עליהם.

למעשה, בעזרת שימוש במערכת משוכללת מנפיק בנק ישראל לכל אזרח ציון מיוחד שיגיד לבנק בקצרה האם כדאי לכם לעבוד איתכם, ציון זה נקרא ציון BDI ויכול להיות חיובי או שלילי.
במידה וצברתם נתוני אשראי שליליים יהיה ציון הBDI שלכם שלילי ותסורבו על ידי הבנק.

איך אפשר לעשות בדיקת BDI

במידה ואתם חושדים כי קיימים נתוני אשראי שליליים בדו”ח האשראי הצרכני שלכם, ותרצו שמומחה יבדוק לכם את דו”ח האשראי הצרכני שלכם תוכלו לבקש מבנק ישראל להנפיק לכם אותו. היות והדו”ח אינו פשוט לקריאה מומלץ כי תפנו למומחה שיעזור לכם להבין מה הם הנתונים השליליים הקיימים עליכם במערכת נתוני האשראי של בנק ישראל וכמו כן, האם קיימת האפשרות לתקן את אותם נתוני אשראי שליליים.

ניקוי BDI

במידה וקיים לכם ציון BDI שלילי מומחה יוכל לעזור לכם להבין איך אפשר לתקן את אותם נתוני אשראי שליליים, האם אפשר לבצע ניקוי בידיאי על נתוני אשראי שליליים ובכך לקבל את ההלוואה או המשכנתא אותה אתם צריכים מן הבנק.
וזאת על בסיס המידע הקיים עליכן בדו”ח אשראי צרכני. אנו בחברת קרדיט קלין מתמחים בתיקון BDI שלילי ושיפור דירוג אשראי.
במידה ותרצו לדעת האם קיים לכם BDI שלילי ואיך אפשר לשפר אותו, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לשיחת ייעוץ חינם ללא התחייבות.


לפרטים נוספים וייעוץ חינם חייגו עכשיו: 03-3752244

סירוב בבנק בגלל BDI שלילי
סירוב בבנק בגלל BDI שלילי

Leave a Reply

פתח צ'אט
פנו אלינו
שלום, מתעניין לגבי שיפור נתוני אשראי?