השפעות מחיקת BDI שלילי

ביקשתם לקבל הלוואה, כרטיס אשראי או משכנתא ונתקלתם בסירוב בגלל נתוני אשראי שליליים? אתם לא היחידים. החל משנת 2019 בה נכנס לתוקפו חוק נתוני אשראי, הוגדרה מערכת נתוני האשראי של בנק ישראל. מערכת זו אוספת עליכם מידע מגופי מידע שונים ומתוכם מנפיקה את הציון שיקבע האם יאשרו את בקשתם או שמא יסרבו לה.

 

מה מרכיב ציון BDI:

כפי שכבר ציינו, ציון BDI מורכב ממידע פיננסי הנאסף עליכם ונשמר במאגר נתוני האשראי של בנק ישראל. על כן כל פעולה שתבצעו הן חיובית והן שלילית תיכנס לדו"ח נתוני האשראי שלכם.
נתונים כמו: חזרה של צ'ק, חריגה ממסגרת אשראי, אי עמידה בתשלום הלוואה או משכנתא וכדומה.

הנתונים נשמרים על כל אזרח למשך 3-10 שנים וכל עוד קיימים עליכם נתוני אשראי שליליים לא תוכלו לקבל הלוואה מן הבנק וזאת עד שימחקו אותם נתוני אשראי שליליים.

 

צפו בסרטון מחיקת BDI שלילי:

 

 

איך אפשר לבצע בדיקת בידיאי

תוכלו לבדוק את דו"ח נתוני האשראי שלכם דרך האתר של בנק ישראל ובעזרת מומחה פיננסי להבין האם קיימים לכם נתוני אשראי שליליים, מה הם אותם נתוני אשראי שליליים וכמו כן האם תוכלו או לא תוכלו לבצע מחיקת BDI שלילי בכדי שתוכלו לקבל את ההלוואה אותה אתם רוצים.

כך, כל עוד קיימים עליכם נתוני אשראי שליליים – מערכת נתוני האשראי תציין בפני הבנקים כי קיים לכם ציון BDI שלילי.

 

מה אפשר לעשות במידה ויש לי ציון BDI שלילי?

במידה וקיימים לכם נתוני אשראי שליליים ואתם מסורבים מקבלת הלוואה או משכנתא עומדת בפניכם האופציה לחכות פרק זמן של בין שלוש שנים לעשור, תלוי בחומרת נתוני האשראי השליליים שלכם. בפרק שנים זה חשוב שלא תצברו נתוני אשראי שליליים בשום צורה אחרת הדבר יכול להוביל לחסימה שלכם מבנקים וגופי מימון נוספים למשך עשור נוסף.

האפשרות השניה העומדת בפניכם היא תהליך מחיקת BDI שלילי. בתהליך זה ימחקו נתוני האשראי השליליים אותם צברתם ותשארו רק עם נתוני אשראי חיוביים. אפשרות זו אידיאלית עבור בעלי BDI שלילי שמעוניינים להשאיר את עברם מאחוריהם ולצאת לדרך חדשה.

איך אפשר לוודא שלא יחזור לי הBDI השלילי?

חשוב שתדעו ממה להימנע- את הגורמים לנתוני אשראי שליליים: חזרה של צ'קים, אי פרעון הלוואות, יכולת החזר נמוכה, חריגה ממסגרות אשראי וכדומה – הם אלו שמובילים לצבירה של נתוני אשראי שליליים ולBDI שלילי.
לאחר שווידאתם כי אתם מתנהלים כלכלית בצורה נכונה, וכי אתם לא חוזרים על טעויות העבר יועץ מומחה יוכל לעזור לכם לא רק להבין מה היו הטעויות שהובילו אתכם לצבירה של נתוני אשראי שליליים, אלא גם להדריך אותכם ממה להימנע ואיך לשמור על ציון BDI חיובי לאחר שעברתם תהליך מחיקת BDI שלילי.

אנו בחברת קרדיט קלין מתמחים בשיפור דירוג אשראי נמוך ותיקון BDI שלילי, כדי שגם אתם תוכלו לצאת לדרך חדשה ולקבל את התנאים הטובים ביותר מהבנק.

למידע נוסף וייעוץ חינם חייגו עכשיו: 03-3752244

השפעות מחיקת BDI שלילי
השפעות מחיקת BDI שלילי
רמי קוסטוקובסקי

רמי קוסטוקובסקי

מומחה בתחום הפיננסי מעל 12 שנה. מייסד ובעלים של חברת קרדיט קלין, החברה הגדולה והוותיקה בישראל בתחום ה-BDI ושיפור דירוג אשראי. עזרתי כבר למעל 20 אלף לקוחות לצאת לחופש כלכלי. ביניהם בעלי עסקים ואנשים פרטיים, בעזרת תכניות ליווי וסיוע של התנהלות כלכלית נכונה בשיטה מנצחת.

תגובה אחת על “השפעות מחיקת BDI שלילי”

סגור לתגובות.

פתח צ'אט
פנו אלינו
שלום, מתעניין לגבי שיפור נתוני אשראי?