6 יתרונות לדירוג אשראי גבוה

קרדיט קלין > מאמרים וכתבות > שיפור דירוג אשראי > 6 יתרונות לדירוג אשראי גבוה

אפשר לחיות עם דירוג אשראי גרוע, אבל זה לא תמיד קל ובהחלט לא זול. דירוג אשראי טוב יעזור לכם לחסוך כסף ולהפוך את החיים הפיננסיים שלכם לקלים הרבה יותר. אם אתם מחפשים סיבות לשמור על דירוג האשראי הטוב שלכם או סיבות להעלות את הדירוג הנוכחי שלכם, הנה כמה יתרונות נהדרים לדירוג אשראי טוב.

 

סיכוי טוב יותר לאישור כרטיס אשראי והלוואה

לווים עם היסטוריית אשראי גרועה בדרך כלל נמנעים מלבקש כרטיס אשראי או הלוואה חדשים, מכיוון שהם נדחו בעבר. דירוג אשראי מצוין אינו מבטיח אישור, מכיוון שמלווים עדיין לוקחים בחשבון גורמים אחרים כמו ההכנסה שלכם וחובות במידה והם קיימים. עם זאת, דירוג אשראי טוב מגדיל את הסיכויים שלכם לקבל אישור כרטיס אשראי חדש או הלוואה. במילים אחרות, אתם יכולים לבקש הלוואה או כרטיס אשראי בביטחון.

יותר זול לקבל הלוואות

אם אי פעם תרצו לקבל הלוואה לקניית רכב, לשפץ את הבית שלכם או לפתוח עסק, דירוג אשראי גבוה יזכה אתכם בריבית נמוכה יותר על כמעט כל סוג של הלוואה אישית שאתם עשויים להזדקק לה. דירוג אשראי גבוה פירושו שסביר להניח שתזכו לשיעורי הריבית והעמלות הנמוכים ביותר עבור הלוואות והקצאת מסגרות אשראי חדשות. תהיו אף עשויים לא לשלם דמי ניהול, או לחלופין – דמי ניהול בסכום זניח.

בנוסף, אם אתם מבקשים משכנתא, תוכלו לחסוך בריבית אליה. משמעות הדבר עשויה להיות  חיסכון של מאות אלפי שקלים!

קבלת הטבות והנאה מהתגמולים הטובים ביותר

זה לא סוד שכרטיסי האשראי המתגמלים והטובים ביותר  דורשים דירוג אשראי גבוה, ואף יכולות להתלוות אליו תגמולים ותמריצים שיתרמו ללקוח. כמו למשל הטבות בדוגמת כרטיסים לאירועים שונים, בתי עסק והנחות מגוונות בשלל תחומים.

מוניטין טוב

אדם עם דירוג אשראי טוב לא צריך לחפש הצעות רחוק – למעשה, ההצעות מגיעות אליכם כאשר דירוג האשראי שלכם מראה שאתם לווה אמין. זה שימושי כאשר אתם מעוניינים למחזר חוב קיים, לקחת הלוואה אישית או לשדרג לכרטיס אשראי טוב יותר.

מעבר למוצרי אשראי, הרגלי אשראי טובים יכולים ללכת איתכם גם למקום העבודה. במקרים מסוימים מעסיקים לעתים מפיקים דוחות אשראי צרכניים כדי לקבל החלטות לגבי מי להעסיק במיוחד אם התפקיד מגיע עם אחריות של קבלת החלטות פיננסיות.

חיסכון בביטוח

חברות המציעות סוגים שונים של ביטוח – ביטוח דירה, למשל – עשויות גם להסתכל על היסטוריית האשראי שלכם. הסיבה לכך היא שחברות הביטוח עשויות לרצות את אותו מידע שמלווים אחרים מחפשים. זה יכול לכלול את ההיסטוריה שלכם של תשלומי חשבונות בזמן וכן כמה חובות אתם חייבים. מה שחברות הביטוח לומדות על האשראי שלכם עשוי לעזור להן לקבוע כמה תשלמו עבור הביטוח הרלוונטי עבורכם.

יותר כוח משא ומתן

דירוג אשראי טוב נותן לכם מינוף למשא ומתן על ריבית נמוכה יותר על כרטיס אשראי או הלוואה חדשה. אם אתם צריכים יותר כוח מיקוח, אתם יכולים לנצל הצעות אטרקטיביות אחרות שקיבלתם מחברות אחרות על סמך דירוג האשראי שלכם. עם זאת, אם יש לכם דירוג אשראי נמוך, לא סביר שהנושים יזוזו בתנאי ההלוואה, ולא יהיו לכם הצעות אשראי או אפשרויות אחרות.

גבולות גבוהים יותר

יכולת ההלוואה שלכם מבוססת על ההכנסה שלכם ודירוג האשראי שלכם. אחד היתרונות של דירוג אשראי טוב הוא שהבנקים מוכנים לתת לכם ללוות יותר כסף מכיוון שהוכחתם שאתם מחזירים בזמן את מה שאתם לווים. ייתכן שעדיין תקבלו אישור להלוואות מסוימות עם דירוג אשראי נמוך, אך הסכום יהיה מוגבל יותר ומשמעותית נמוך יותר.

לפרטים נוספים וייעוץ חינם חייגו עכשיו: 03-3752244

6 יתרונות לדירוג אשראי גבוה
6 יתרונות לדירוג אשראי גבוה
רמי קוסטוקובסקי

רמי קוסטוקובסקי

מומחה בתחום הפיננסי מעל 12 שנה. מייסד ובעלים של חברת קרדיט קלין, החברה הגדולה והוותיקה בישראל בתחום ה-BDI ושיפור דירוג אשראי. עזרתי כבר למעל 20 אלף לקוחות לצאת לחופש כלכלי. ביניהם בעלי עסקים ואנשים פרטיים, בעזרת תכניות ליווי וסיוע של התנהלות כלכלית נכונה בשיטה מנצחת.

סגור לתגובות.

פתח צ'אט
פנו אלינו
שלום, מתעניין לגבי שיפור נתוני אשראי?