מתי נזדקק לבדיקת דירוג אשראי?

קרדיט קלין > מאמרים וכתבות > שיפור דירוג אשראי > מתי נזדקק לבדיקת דירוג אשראי?

כיום יותר מתמיד, דירוג האשראי שלך מהווה נתון קריטי. במקרים רבים, הוא עשוי להשפיע באופן ניכר על הרווחה הכלכלית של המשפחה כולה בהווה ובעתיד. כשזה מגיע להתנהלות מול הבנק, הפתעות הן הדבר האחרון שאנו רוצים להתמודד איתו. במובן הזה, ידע מקדים הוא המפתח כדי לסלול עתיד כלכלי יציב ותחושת ביטחון. על מנת להבטיח שאכן נוכל לשמור תמיד את האצבע על הדופק ולנהל את העתיד הכלכלי שלנו באופן מושכל, מומלץ לבצע בדיקת דירוג אשראי. כאן נראה באילו נקודות ציון בחיינו בדיקה זו עשויה להיות חיונית וכיצד מתבצעת הבדיקה.

 

מהי בדיקת דירוג אשראי?

דירוג האשראי שלך הוא נתון מספרי המייצג את שיעור הסיכון שלך לקבלת הלוואות ואשראי. במהלך בדיקת BDI, מונפק דו"ח המפרט את כלל היסטוריית התשלומים, ההתחייבויות וההתנהלות הכלכלית שלך. חברות אשראי ומימון, בנקים וגופים פיננסיים רבים אחרים עשויים לבצע בדיקת דירוג אשראי לפני קבלת כל החלטה. לכן, חשוב שנקדים תרופה למכה ונבחן את דירוג האשראי שלנו, כדי שנוכל להיערך לכל תרחיש.

 

בדיקת BDI לאימות הנתונים

לקראת פניה לבנק לצורך קבלת משכנתא או הלוואה גדולה, חשוב שנוודא כי כל פרטי החשבונות המופיעים במאגר נתוני אשראי אכן מדויקים ומלאים. לעתים קרובות, אנו עשויים לגלות כי חלו טעויות ברישום שעשויות להשפיע באופן ניכר על הזכאות שלנו בעתיד. כמו כן, חשוב לוודא כי כל נתון שעשוי להשפיע לרעה הנובע מאירוע שחל בעבר הרחוק יימחק ככל שפג כבר תוקפו. אנשי המקצוע שילוו אותך בתהליך יוכלו לפנות עבורך למאגר ולערוך תיקונים.

להישאר צעד אחד לפני הגופים הפיננסיים

הרושם הראשוני שנשאיר אחרינו בפגישה עם כל גוף פיננסי תשפיע על כל שירות נוסף שנזדקק לו בעתיד. חשוב שנזכור, הבנקים וחברות האשראי יערכו את הבדיקה בוודאות כדי להעריך את סיכוני האשראי שלנו. הצצה מעמיקה אל מאגר נתוני אשראי מבעוד מועד תאפשר לך להבין מה הם צפויים לראות שם ובמידת הצורך, לערוך שיפורים בדירוג לפני שתיחשף כל היסטוריה בעייתית. 

לוודא שכל היסטוריית התשלומים שלך מדווחת

ברוב המקרים, לא אמורות להופיע טעויות גסות בהיסטוריית האשראי שלך. עם זאת, השמטות מידע הן לא נדירות. מספיק שאחד הגופים המלווים שמולם התמודדנו בעבר לא ביצעו רישום מסודר על מנת לפגוע בממוצע שלנו. לכן, חשוב שנוודא במהלך בדיקת דירוג אשראי כי כל היסטוריית התשלומים והפירעונות שלנו דווחה במלואה. נתונים המעידים על תשלומים קבועים ומסודרים במועדם תוכל לשפר משמעותית את הדירוג.

בין אם סיימת לצבור את הסכום הנדרש להון עצמי למשכנתא, אם הגיע הזמן למחזר הלוואה או אם עליך להרחיב את מסגרת האשראי לעסק שלך, היכרות מעמיקה עם דירוג האשראי שלך תכין אותך באופן מיטבי לכל מצב. הבחירה באנשי המקצוע הנכונים למשימה הזו, תיקבע במידה רבה את טווח האפשרויות שלך.

אנו בקרדיט קלין מתמחים במחיקה ותיקון של נתוני אשראי שליליים ו- BDI שלילי, כך שגם אתם תוכלו לצאת לדרך חדשה ולקבל את ההלוואה, המשכנתא או המימון אותו אתם רוצים.

לפרטים נוספים וייעוץ חינם חייגו עכשיו: 03-3752244

מתי נזדקק לבדיקת דירוג אשראי?
מתי נזדקק לבדיקת דירוג אשראי?
רמי קוסטוקובסקי

רמי קוסטוקובסקי

מומחה בתחום הפיננסי מעל 12 שנה. מייסד ובעלים של חברת קרדיט קלין, החברה הגדולה והוותיקה בישראל בתחום ה-BDI ושיפור דירוג אשראי. עזרתי כבר למעל 20 אלף לקוחות לצאת לחופש כלכלי. ביניהם בעלי עסקים ואנשים פרטיים, בעזרת תכניות ליווי וסיוע של התנהלות כלכלית נכונה בשיטה מנצחת.

סגור לתגובות.

פתח צ'אט
פנו אלינו
שלום, מתעניין לגבי שיפור נתוני אשראי?