מתי נזדקק לתיקון דירוג אשראי? כל הסיבות המרכזיות לשנת 2023

קרדיט קלין > מאמרים וכתבות > שיפור דירוג אשראי > מתי נזדקק לתיקון דירוג אשראי? כל הסיבות המרכזיות לשנת 2023

סירבו להעניק לך הלוואה? אין לך אפשרות לקבל כרטיס אשראי נוסף בשום בנק? תנאי המשכנתא שלך מגבילים משציפית? לכל המצבים הללו גורם אחד משותף – דירוג אשראי נמוך. החדשות הטובות הן, שכיום יותר מתמיד החלטת הבנק היא ממש לא התחנה האחרונה במסע שלך לקבלת מוצרי אשראי. כל עוד ננקוט בצעדים המתאימים ונסתייע באנשי מקצוע המתמחים בשירות תיקון דירוג אשראי, נוכל להרחיב משמעותית את טווח האפשרויות שלנו. עם זאת, רגע לפני שנערוך בדיקת בי די אי, כדאי שנחשוב מחדש על האופן בו אנו מנהלים את עניינינו הפיננסיים. כדי לסייע לך להיערך לבדיקה ולהגיע לפגישה הבאה עם הבנק טוב מתמיד, אלו כמה מהגורמים המרכזיים לדירוג אשראי שלילי והצעדים המונעים שנוכל לבצע כדי לשפר אותו.

 

 

אי עמידה בהסכמי החזר האשראי

זהו ללא ספק הגורם הנפוץ ביותר. לעתים, מספיקה החמצת תשלום אחת וצבירת ריביות וקנסות פיגורים כדי להשפיע באופן ניכר על דירוג האשראי שלך. כל עוד החמצת התשלום אירעה בשנים האחרונות, סביר להניח שהיא כאן כדי להישאר. חשוב שנבחן האם מדובר באירוע ישן שנוכל להחריג מהדירוג במסגרת מחיקת BDI שלילי.

היסטוריה פיננסית דלה

לא רק אירועים שליליים שפוגעים באמינות שלנו כלווים יכולים לדרוש תיקון דירוג אשראי. למעשה, גם התנהלות דלה או היעדר התנהלות עם מוצרי אשראי יכולה להשפיע באופן ניכר על הדירוג שיעמוד לרשותנו כשנעשה בדיקת בי די אי. הסיבה לכך היא פשוטה, ללא נתוני אשראי אין לגופים הפיננסיים כל כליל מדיד להעריך את כושר הפירעון ואת המהימנות שלך.  אחת הדרכים לתקן דירוג אשראי נמוך במקרה כזה הוא פשוט להזמין כרטיס אשראי ולעמוד בתנאי ההחזר שלך באדיקות. זוהי הזדמנות חשובה להתחיל מאפס הכי טוב שרק אפשר.

ניהול תהליך חדלות פירעון

סביר להניח שהעובדה הבאה לא תפתיע אותך – הכרזה על חדלות פירעון תשפיע משמעותית על דירוג האשראי שלך. הדבר נכון בין אם מדובר בהסדר מרצון או כזה שנכפה עליך מטעם הנושים שלך. עם זאת, זה ממש לא אומר שהמצב אבוד. ככל שיחלוף הזמן וככל שנסתייע בשירותי תיקון דירוג אשראי, נוכל לצמצם נזקים באופן משמעותי.

חשבון בנק בדירוג סיכון גבוה

ישנם גורמים רבים שעשויים להעניק לחשבון הבנק שלנו את התואר המפוקפק הזה. למעשה, לא נצטרך תמיד לעשות הרבה כדי להגיע למצב כזה. מספר צ’קים שחזרו, החמצה של החזר הלוואה וטעויות קטנות שנגרמו עקב חודש או חודשיים לא טובים, מספיקים כדי להוביל אותנו לסיכון גבוה ואפילו לחשבון מוגבל. חשוב שנוודא שאירועים כאלו שחלו לפני שנים רבות אינם משפיעים עוד על דירוג האשראי, נקפיד על ביצוע מחיקת BDI שלילי ושנדאג לצבור נקודות זכות בחלוף השנים, על ידי התנהלות פיננסית מיטבית. לא משנה כמה הדברים לא התנהלו היטב בעבר – תמיד אפשר לתקן.

אנו בקרדיט קלין מתמחים במחיקה ותיקון של נתוני אשראי שליליים ו- BDI שלילי, כך שגם אתם תוכלו לצאת לדרך חדשה ולקבל את ההלוואה, המשכנתא או המימון אותו אתם רוצים.

לפרטים נוספים וייעוץ חינם חייגו עכשיו: 03-3752244

Leave a Reply

פתח צ'אט
פנו אלינו
שלום, מתעניין לגבי שיפור נתוני אשראי?