מהתקשורת

כאן תוכלו לראות ולשמוע מה אומרים עלינו בתקשורת
מהתקשורת
בדיקת BDI

בדיקת BDI – כך נגיע אליה מוכנים

מושג דירוג אשראי נכנס לחיינו לפני מעל 15 שנה ושינה באופן ניכר את התהליך לקבלת הלוואות ומסגרות אשראי. בין אנו לקראת רכישת בית, קבלת הלוואה לפתיחת עסק או אם פשוט הגיע הזמן להגדיל את המסגרת, הצעד הראשון של המוסד הפיננסי בתהליך יהיה לבצע בדיקת BDI.

בדיקת דירוג אשראי

כיצד מתבצעת בדיקת דירוג אשראי

מתי בפעם האחרונה יצא לך לבצע בדיקת דירוג אשראי ולבדוק היכן אתה עומד? סביר להניח שגם אם לא, לפחות שמעת על המושג. ייתכן גם שאין לך מושג בדיוק מה המשמעות, איך בכלל בודקים מה הדירוג שלך, מה המשמעות של תוצאה הבדיקה? ובכן, דירוג האשראי הוא סוג של 'ציון' פיננסי שכל אדם בישראל שעושה שימוש באשראי, מקבל. כאילו לא הספיקו לך ציונים באוניברסיטה ובבית הספר.

בדיקת BDI

מה חייבים לדעת על בדיקת BDI

בדיקת BDI קצרה יכולה לקבוע את גורלו של מבקש ההלוואה, ולעתים התשובה דווקא תהיה למרבה ההפתעה שלילית או פשוט לא משתלמת. למשל, מבחינת ריבית הגבוהה מהממוצע, תנאי החזר שלא מתאימים לכם, ועוד. הכל רק בגלל שהבנק לא מוכן לקחת סיכון מולכם, בשל מצבכם הכלכלי.

שיפור דירוג אשראי

כיצד ניתן לשפר דירוג אשראי אחת ולתמיד

בין אם נרצה ובין אם לא, אנחנו נמצאים בתחרות מתמדת, שאיננו מודעים אליה במאת האחוזים. התחרות והמרדף אחר הנכס, אחר השקט הנפשי, הרווחה. בשביל זה, עלינו לקחת הלוואה במקרים מסוימים וכדי לקבל את ההלוואה הזו עלינו לשמור על דירוג אשראי חיובי ומספק. אם זו הפעם הראשונה שאתם נתקלים במושג, אל דאגה. לא מדובר בסוף העולם ואם מצבכם הכלכלי טעון שיפור, החדשות הטובות הן שלגמרי אפשר לעשות זאת!

דירוג אשראי

משמעות המספרים: דירוג אשראי ומשמעותו

דירוג אשראי הוא מספר, ציון שכל אחד מאזרחי ישראל מקבל בכדי לבחון את יכולתו של כל אזרח להחזיר הלוואות שניתנות לו. במילים אחרות, הדירוג מבטא את הסיכון שלוקח הבנק או כל גורם פיננסי אחר, כשהוא מחליט לתת הלוואה לאזרח מסוים. המספרים המדוברים נעים בין 1- לאלף, כשדירוג נמוך משמעותו התנהלות פיננסית לקויה או פשוט לא טובה. לעומת זאת, דירוג גבוה משמעותו התנהלות פיננסית נכונה, כלומר הלוואה בסיכון נמוך.

רמי קוסטוקובסקי והחיבור שלו לספורט העירוני. מגיע לו הקרדיט

רמי קוסטוקובסקי הוא הבעלים של חברת קרדיט קלין, אחת מנותנות החסות לקבוצות הכדורגל והכדורסל בעיר. כעת, הוא מסביר מה גרם לו להיכנס עם כל הלב לקבוצות הספורט בעיר: "אני חי את הספורט, אוהב את הקהילה והעיר, זה נראה לי טבעי". וגם: ההיסטוריה הספורטיבית והטרגדיה האישית. סיפורו המדהים של איש מיוחד

בדיקת דירוג אשראי

כיצד בדיקת דירוג אשראי תוכל להשפיע עליך?

ישראל; מדינה של הלוואות והוצאות. נראה שמדובר בשלב שאי אפשר לחמוק ממנו, ושאף כולנו שואפים להגיע אליו – הרגע הזה שבו ניקח משכנתא או הלוואה אחרת כדי להגשים חלום. העניין הוא שבפועל, לאזרחים רבים יש דירוג אשראי נמוך. למה הכוונה? ובכן, דירוג אשראי מטרתו לנבא יכולת החזר הלוואות.

בדיקת BDI

איך מתמודדים עם בדיקת BDI

כמעט כל אזרח בישראל מגיע לשלב הזה; לקיחת ההלוואה הגדולה לקראת דירה חדשה, או לכל מטרה אחרת. אם הגעתם אלינו, כנראה שגם אתם הגעתם לשלב הזה ואתם רוצים ללמוד עוד אודות בדיקת BDI שהיא חלק בלתי נפרד ממנו; על איך לעבור אותה, איך להתכונן לקראתה, מה בכלל אפשר לעשות אם דוח האשראי שלכם שלילי?

דירוג אשראי ישראל היום

דירוג אשראי: למה זה בכלל משנה?

שמירה על דירוג אשראי גבוה זה לא דבר פשוט, במיוחד אם אתם צריכים הלוואה או משכנתא. בסופו של יום דירוג האשראי שלכם הוא זה שיקבע האם תשלמו 10% ריבית או 2% ריבית על הלוואה, משכנתא או אפילו – האם תקבלו כרטיס אשראי מהבנק או לא.

פתח צ'אט
פנו אלינו
שלום, מתעניין לגבי שיפור נתוני אשראי?